Huawei Watch GT w przedsprzedaży z bezprzewodowymi słuchawkami AM61

Trwa przedsprzedaż Huawei Watch GT – smartwatcha, który łączy w sobie elegancję klasycznego zegarka i zalety smartwatcha do zadań specjalnych z zaawansowanymi funkcjami sportowymi. Klienci, którzy zakupią urządzenie w przedsprzedaży, otrzymają bezprzewodowe słuchawki Huawei AM61. Oferta dostępna jest w sklepach Media Markt, RTV EURO AGD, X-KOM, Media Expert, Morele.net oraz Komputronik do 11 listopada lub do wyczerpania zapasów.

[AdSense-A]

Huawei Watch GT wyposażono w kolorowy ekran AMOLED HD z dużym i czytelnym wyświetlaczem o przekątnej 1,39 cala i rozdzielczości 454 x 454 pikseli. Smartwatch zamknięty jest w eleganckiej obudowie o grubości zaledwie 10,6 mm, wykonanej z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Charakteryzuje się także niezwykle wytrzymałą baterią – w zależności od intensywności jego użytkowania, może wytrzymać na jednym ładowaniu nawet 30 dni.

Trener personalny

Huawei Watch GT to urządzenie, które z powodzeniem może pełnić rolę trenera i wspomagać użytkownika w uprawianiu sportu. Smartwatch współpracuje z systemami satelitarnymi GPS, GLONASS i GALILEO, co przekłada się na bogatsze informacje o pozycjonowaniu i wiarygodne zapisy ćwiczeń. Sensory rejestrują szereg danych, takich jak prędkość i długość pokonanego dystansu, trasę, puls, liczbę kroków, rodzaj chodu i spalane kalorie. Huawei Watch GT wyposażony jest w technologię monitorowania tętna TruSeen™ oraz Huawei TruSleep™ 2.0, który monitoruje jakość snu użytkownika przez całą dobę. Przetwarzając te wszystkie informacje, smartwatch proponuje użytkownikowi trening dopasowany do jego celów.

[AdSense-B]

Inteligentne powiadomienia

Zegarek obsługuje również dodatkowe funkcje telefonu komórkowego, takie jak przypomnienie o przychodzących rozmowach, przypomnienie informacji (SMS, e-mail czy kalendarz). Może również przypominać użytkownikowi o wszystkich połączeniach lub wiadomościach, gdy użytkownik nie może odebrać rozmowy przychodzącej na telefon.

Cena Huawei Watch GT wynosi 999 zł.

[AdSense-C]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *