Hubert Hurkacz – Marin Cilić w czwartek w Eurosporcie 1 i Eurosport Player

Hubert Hurkacz, ostatni Polak grający w turnieju singlowym na Flushing Meadows zmierzy się dziś w drugiej rundzie US Open z Chorwatem Marinem Cilicem. Spotkanie zostanie rozegrane jako ostatni mecz dnia na Grandstand i rozpocznie się najwcześniej o 23:00. Transmisja wyłącznie w Eurosporcie 1 i Eurosport Player!
 

 

21-letni tenisista z Wrocławia podąża w Nowym Jorku podobną ścieżka, jak w Paryżu. Podczas tegorocznego Rolanda Garrosa Hurkacz przebrnął kwalifikacje, wygrał pierwsze spotkanie w turnieju głównym i trafił na Marina Cilica. Polak postawił się utytułowanemu rywalowi, ale przegrał 2-6, 2-6, 7-6 (7-3), 5-7. Pokonanie Chorwata na twardych kortach US Open może być jeszcze większym wyzwaniem niż starcie na paryskiej mączce. Cilić to mistrz US Open sprzed czterech lat i triumfator 14 turniejów ATP na twardej nawierzchni.

Mecz Huberta Hurkacza z Marinem Cilicem zostanie rozegrany jako ostatnie spotkanie dnia na trzeciej co do wielkości arenie US Open – Grandstand. Rewanż za drugą rundę Rolanda Garrosa rozpocznie się najwcześniej o 23:00. Transmisja wyłącznie w Eurosporcie 1 i Eurosport Player. Więcej informacji o US Open oraz materiałów wideo w aplikacji Eurosportu oraz na stronie eurosport.interia.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *