Hubert Małowiejski i Jerzy Engel gośćmi Cafe Futbol

Hubert Małowiejski i Jerzy Engel będą gośćmi Mateusza Borka w Cafe Futbol. Głównym tematem rozmów będzie oczywiście losowanie grup mistrzostw Europy, które odbyło się w sobotę.

 

 

 

 

W sobotę w Bukareszcie rozlosowano grupy przyszłorocznych finałów Euro. Polacy trafili na Hiszpanów, Szwedów oraz zwycięzcę baraży ze ścieżki B, czyli kogoś z czwórki Bośnia i Hercegowina, Irlandia, Irlandia Północna, Słowacja. Przed drużyną Jerzego Brzęczka zatem nie lada wyzwanie. W niedzielnym Cafe Futbol eksperci będą analizować sobotnie losowanie i rywali, na jakich trafiliśmy.

Engel selekcjonerem reprezentacji Polski był w latach 2000-2002. Prowadząc Biało-czerwonych awansował na mundial w Korei i Japonii. Tam niestety jego drużyna nie wyszła z grupy. Jeśli chodzi o kluby, to pracował m.in. w Polonii Warszawa, Wiśle Kraków, Legii czy też APOEL-u.

Małowiejski jest zaś szefem banku informacji, co oznacza, że wgłębnie analizuje wszystkich rywali naszej reprezentacji. Rozkładaniem przeciwników Polski na czynniki pierwsze zajmuje się od 2010 roku, kiedy to do sztabu włączył go Franciszek Smuda. Praktycznie na gorąco będziemy mogli dowiedzieć się, jakie informacje na temat Szwedów i Hiszpanów zgromadził sztab Biało-Czerwonych.

Oczywiście nie zabraknie również naszych stałych ekspertów Romana Kołtonia oraz Cezarego Kowalskiego.

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *