„Hudson i Rex” – 2. sezon już od 31 października w Stopklatce

Niezwykły policyjny duet po raz kolejny szuka dowodów i węszy w sennym miasteczku St. John’s. Detektyw Charlie Hudson i jego wierny, psi partner Rex są jeszcze bardziej zdeterminowani, aby posłać przestępców za kratki. 2. sezon serialu „Hudson i Rex” już od 31 października w Stopklatce.

 

Tytułowy Hudson i Rex to duet niemal doskonały, który sprawdza się w policyjnej pracy. Rex już w pierwszym sezonie udowodnił, że chociaż nie nosi munduru, jego sprawność i wyjątkowy nos sprawiają, że jest świetnym funkcjonariuszem i nieocenionym kompanem.

Drugi sezon serialu „Hudson i Rex” to kontynuacja przygód policyjnych partnerów z wydziału kryminalnego w St. John’s w Kanadzie. Tym razem detektyw i jego kompan będą próbowali rozwikłać zagadkę tajemniczego morderstwa miejscowego muzyka. Podejrzanych nie brakuje – obsesyjni fani, niezadowoleni koledzy z zespołu i rodzina, która skrywa mroczne tajemnice.
Rozpocznie się także desperacka walka z czasem, kiedy okaże się, że Davidowi Masonowi (koledze Charliego z dawnych lat) zaaplikowano śmiertelną i rzadką truciznę. Poprowadzą także sprawę pewnej influencerki. Kobieta w trakcie ceremonii ślubnej, którą transmituje
w social mediach, nagle umiera.

To zaledwie kilka z wielu spraw, którymi będą się zajmować. Dzięki inteligencji i odwadze Charliego Hudsona (John Reardon), wyostrzonym zmysłom Rexa (Diesel vom Burgimwald), wsparciu komisarza Joego Donovana (Kevin Hanchard), a także specjalistce medycyny sądowej dr Sarah Truong (Mayko Nguyen) i technika kryminalistyki Jesse Millsa (Justin Kelly) zespołowi udaje się rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane zagadki kryminalne.

„Hudson i Rex” to kanadyjski serial. Produkcja powstała na bazie popularnego formatu pt. „Komisarz Rex”, który podbił serca widzów nie tylko w Niemczech, Austrii i Włoszech, ale i w Polsce (premiera 13. sezonu w Stopklatce od 22 listopada w każdą sobotę i niedzielę od godz. 8:00).

2. sezon serialu „Hudson i Rex” liczy 16 odcinków. Będzie można je oglądać w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *