Humor i dobra zabawa w drugim sezonie „Oddbods”

Fani „Oddbods” nie mogą narzekać na nudę. W nowych odcinkach drugiego sezonu serialu kolorowe i urocze stworki wyruszą na podbój kosmosu, zostaną pochłonięte przez tajemniczą grę video i spotkają się twarzą w twarz z przerażającym niedźwiedziem. Premiera w poniedziałek 27 listopada o 12:50.

 

W Oddville przygody nigdy się nie kończą. Przy jednej z ulic miasteczka żyje siódemka zwariowanych bohaterów serialu Boomeranga, którzy każdego dnia wpadają w nowe tarapaty. W nowych odcinkach drugiego sezonu Slick znajdzie podejrzanie wyglądający automat do gier. Mały wielbiciel nowych technologii wpadnie w pułapkę i za sprawą tajemniczych mocy znajdzie się w samym środku gry. Pozostałe stworki będą musiały znaleźć sposób na to, by pomóc przyjacielowi.

Uwielbiający psoty Pogo wyruszy na podbój przestrzeni kosmicznej. Podczas podróży, okaże się, że robienie kawałów daje dużo więcej frajdy w stanie nieważkości. Wrażeń nie zabraknie również w odcinku, w którym Bubbles znajdzie się przypadkiem w latającym balonie. Byłaby to z pewnością bardzo przyjemna podróż gdyby nie obecność niespodziewanego towarzysza – przerażającego niedźwiedzia. Mała poszukiwaczka przygód będzie musiała znaleźć sposób na rozprawienie się z intruzem.

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „Oddbods” w poniedziałek 27 listopada na kanale Boomerang. Emisja codziennie od poniedziałku do piątku o 12:50

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.