Hybrydowy Pol’and’Rock Festival

Do oficjalnego startu Najpiękniejszego Festiwalu Świata pozostało 15 dni. W tym roku wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się na lotnisku Makowice – Płoty w województwie zachodniopomorskim i dla ograniczonej grupy publiczności, ale – wzorem ubiegłego roku – będzie mieć formę hybrydową, za sprawą której festiwalową atmosferę poczuć będzie mógł każdy, bez względu na lokalizację.

 

YouTube KręciołaTV, kanały Fundacji WOŚP i Pol’and’Rock na Facebooku, Twitch, a także strona główna Onet.pl i antena Antyradia – właśnie w tych miejscach fani Najpiękniejszego Festiwalu Świata będą mogli śledzić to, co wydarzy się na Dużej Scenie i Akademii Sztuk Przepięknych. Trwająca ponad 50 godzin transmisja to alternatywa dla wszystkich tych, którzy na terenie festiwalu nie będą mogli pojawić się osobiście, a także – z uwagi na zachowanie znacznej części materiałów – możliwość powrotu do wybranych spotkań czy koncertów już po zakończeniu festiwalu.

Wzorem ubiegłorocznej edycji festiwalu, nazywanej Najpiękniejszą Domówką Świata, która z uwagi na pandemię odbywała się w nowej formule – w studiu telewizyjnym i z symboliczną liczbą publiczności – 27. Pol’and’Rock Festival będzie mieć formę festiwalu hybrydowego, dostępnego zarówno dla internautów, jak i publiczności obecnej na miejscu. W tym roku w wydarzeniu w formie stacjonarnej uczestniczyć będzie mogło 20 tys. osób – posiadaczy specjalnych wejściówek – jednak jeszcze więcej widzów śledzić je może online, z całkiem dowolnego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *