Platforma Canal+Sport w TV

Iga Świątek powalczy w turnieju WTA 500 w Adelajdzie

W nocy z niedzieli na poniedziałek odbędą się pierwsze mecze turnieju WTA 500 w Adelajdzie. Wystąpi w nim najlepsza polska zawodniczka, Iga Świątek. Mistrzowskiego tytułu będzie bronić liderka światowego rankingu, Ashleigh Barty.

 

Turniej w Adelajdzie będzie dla Igi Świątek pierwszym po porażce w 4. rundzie Australian Open z Simoną Halep. Zawody będą mocno obsadzone. Polka prawdopodobnie zostanie rozstawiona z numerem 5. Wyżej sklasyfikowanymi zawodniczkami będą Ashleigh Barty, Bianca Andreescu, Belinda Bencić i Johanna Konta. Liderka światowego rankingu i obrończyni tytułu z zeszłego roku otrzymała dziką kartę od organizatorów zawodów.

Na liście cały czas widnieje również nazwisko Jennifer Brady, ale jej występ stoi pod znakiem zapytania z uwagi na sobotni finał Australian Open, w którym Amerykanka zmierzy się z Naomi Osaką. Jeszcze nie znamy oficjalnej drabinki turnieju. Pierwsze transmisje z Adelajdy w nocy z niedzieli na poniedziałek od 01:30 w serwisie CANAL+.

21-27.02.2021 WTA 500 Adelaide International

CANAL+ SPORT/ CANAL+ SPORT2/CANAL+ oglądaj online

Turniej główny (wybrane zawodniczki): Ashleigh Barty, Bianca Andreescu, Belinda Bencic, Johanna Konta, Petra Martić, Elena Rybakina, Elise Mertens

Polki w turnieju głównym: Iga Świątek 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *