Zapowiedzi TV

Igor Herbut gościem specjalnym koncertu „MTV Unplugged Bednarek”

Koncert „MTV Unplugged Bednarek” coraz bliżej! Stacja zdradziła właśnie tożsamość kolejnego gościa, który pojawi się na scenie w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Ostatnie bilety dostępne są na stronie ticketmaster.pl.

 

 

Już 17 października Kamil Bednarek wraz z zespołem wykona swoje największy hity w aranżacjach akustycznych.  Na scenie muzykom towarzyszyć będą wyjątkowi goście, w tym Igor Herbut – lider i założyciel grupy LemON. Kompozytor, wokalista, autor tekstów i producent muzyczny. Ma na koncie wiele nagród, złotych i platynowych płyt, a także dwie nominacje do Fryderyka. Najbardziej znane utwory zespołu, m.in. „Napraw”, „Scarlett” oraz „Spójrz” trafiły na pierwsze miejsca list przebojów w Polsce, zdobywając rzesze wiernych fanów. Igor Herbut dołączył do Kuby Badacha i Karoliny Artymowicz, których udział w koncercie został potwierdzony wcześniej.

Koncert „MTV Unplugged BEDNAREK” odbędzie się 17 października w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Pełny zapis koncertu emitowany będzie na antenach MTV Polska i MTV Music. Bilety można kupić na stronie ticketmaster.pl.

Partnerami projektu są: Kinder Maxi King i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *