II liga: Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola w TVP 3 i tvpsport.pl

Mecz Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w ramach 24. kolejki 2. ligi. Te zespoły mają różne cele na ten sezon. Transmisja spotkania w sobotę 6 czerwca w TVP 3 Lublin, tvpsport.pl oraz aplikacji mobilnej.

Dla obu zespołów będą to drugie spotkania po blisko trzymiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Stal Stalowa Wola w środę 3 czerwca zagra u siebie w 23. kolejce z Olimpią Elbląg.

Tego samego dnia Górnik Łęczna zmierzy się na wyjeździe z GKS Katowice. To spotkanie będzie transmitowane w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacji mobilnej.

Mecz Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w sobotę 6 czerwca o godz. 17:40.

W pierwszym spotkaniu tych zespołów w sezonie Górnik wygrał 31 sierpnia ubiegłego roku w Stalowej Woli 3:1. Stal prowadziła po golu Michała Fidziukiewicza. Łęcznianie odpowiedzieli bramkami Dawida Dzięgielewskiego, Krystiana Wójcika i Przemysława Banaszaka.

Górnik i Stal są w kompletnie innej sytuacji po 22. kolejkach. Lubelski zespół to poważny kandydat do awansu do 1. ligi. Obecnie zajmuje drugie miejsce, z pięcioma punktami straty do Widzewa Łódź i minimalną przewagą nad GKS Katowice oraz Resovią.

Z kolei drużyna ze Stalowej Woli obecnie plasuję się w strefie spadkowej, na 16. miejscu. Do bezpiecznej 14. lokaty traci trzy punkty.

Górnik – Stal to nie będzie jedyny mecz 2. ligi transmitowany w 24. kolejce. Dzień później pokażemy w TVP 3, tvpsport.pl i aplikacji mobilnej starcie Stal Rzeszów – Widzew Łódź.

Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola. Szczegóły transmisji. Gdzie oglądać? Kiedy mecz?

Gdzie: TVP 3 Lublin, TVPSPORT.PL i aplikacja mobilna

Kiedy: sobota 6 czerwca o godz. 17:40

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *