II liga: Olimpia Elbląg – Stal Rzeszów w TVP3

Po 14 kolejkach II ligi, czyli niemal na półmetku rywalizacji o awans na zaplecze PKO Ekstraklasy, Olimpia plasuje się na piątej pozycji w tabeli z ledwie punktem przewagi nad szóstą Stalą Rzeszów. W niedzielę obie drużyny zmierzą się w Elblągu, a ewentualne zwycięstwo którejś ze stron może zagwarantować miejsce w samej czołówce. Transmisja meczu od 13:00 w TVP3, TVPSPORT.pl i w aplikacji mobilnej.

 

 

 

 

Stal świetnie rozpoczęłą ten sezon, ale im dłużej trwa runda jesienna, tym częściej piłkarzom Janusza Niedźwiedzia zdarza się gubić punkty. W ubiegły weekend co prawda przełamali się zwycięstwe 3:1 z Błękitnymi Stargard, ale wcześniej przegrali z Bytovią Bytów i Gryfem Wejherowo.

Chimeryczna w ostatnich tygodniach jest za to Olimpia. Ostatnie pięć spotkań w wykonaniu zespołu z Elbląga to kolejno zwycięstwo, porażka, zwycięstwo, remis oraz zwycięstwo. W tej chwili zawodnik z warmińsko-mazurskiego plasują się na piątej pozycji w tabeli, ale do liderującego Górnika Łęczna tracą tylko trzy punkty.

Ewentualne zwycięstwo którejkolwiek ze stron, może pchnąć ją w górę. Tabela jest bowiem, zwłaszcza w czołówce, niezwykle płaska i na dobrą sprawę nawet dziewiąty Znicz Pruszków nie jest na straconej pozycji w walce o awans (trzy punkty do miejsc barażowych, siedem do lidera).

Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg

II liga, 14. kolejka

Data: Niedziela, 27 października

Początek meczu: 13.00

Początek transmisji: 13.00

Gdzie oglądać? TVP3, TVPSport.pl, aplikacja

Komentatorzy: Michał Zawacki, Tomasz Sokołowski

Reporter: Hubert Bugaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *