MediaTVPZapowiedzi TV

III Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2020 w TVP2

W weekend 8-9 sierpnia o godz. 20.45 TVP2 zaprasza widzów na „Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach”. Na scenie wystąpią największe gwiazdy m.in.: Zenon Martyniuk, Fun Factory, Boys, Dr. Alban, Weekend, 2Unlimited, Bayer Full.

 

To wyjątkowe wydarzenie muzyczne po raz trzeci odbędzie się w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Tym razem do wspólnej zabawy zaprasza Marek Sierocki, który będzie pełnił dwie role – prowadzącego i DJ-a.

W sobotę na scenie amfiteatru Kadzielnia wystąpią: Zenon Martyniuk, Dr. Alban, Fun Factory, Boys, Bayer Full, F.R. Dawid, Piękni i Młodzi, Daj To Głośniej, Weekend, After Party, Jorrgus, Classic, 2 Unlimited, Ronnie Ferrari. W roli prowadzących zobaczymy: Izabellę Krzan, Tomasza Kammela i Marka Sierockiego, a relację zza kulis przedstawi Mateusz Szymkowiak.

W niedzielę widzowie będą się bawić w rytmie piosenek w wykonaniu: Fun Factory, Boys, Classic, 2 Unlimited, Extazy, Power Play, CamaSutra, Dr. Alban, Zenon Martyniuk, MiG, Piękni i Młodzi, Weekend, Jorrgus, Mejk, Baby Full, Daj To Głośniej i Bayer Full. Koncert poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i oczywiście Marek Sierocki, a zza kulis będzie ich wspierać Mateusz Szymkowiak.

Największe gwiazdy, bogaty repertuar, wspaniała scenografia festiwalu sprawią, że będzie to weekend pełen pozytywnych emocji i znakomitej zabawy.

„Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach”, TVP2, sobota 8 sierpnia o godz. 20.45 i niedziela, 9 czerwca o godz. 20.45

 

Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach

Największe gwiazdy muzyki tanecznej z Polski i z zagarnicy ⭐ Festiwal Muzyki Tanecznej w Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach 💥 Cz.1 na żywo w sobotę, cz.2 w niedzielę o 20:45 w TVP2 😍 Musicie być tam z nami 👉 #BądźmyRazem 👍

Opublikowany przez TVP2 Wtorek, 4 sierpnia 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *