„Imperium kłamstw” już od dzisiaj w Novelas+

Losy skromnego policjanta i dziewczyny z zamożnej rodziny przecinają się w chwili niespodziewanej tragedii. Ich najbliżsi zostają ofiarami tajemniczego morderstwa. Pogrożoną w rozpaczy parę połączą wspólna walka o odkrycie prawdy na temat zbrodni oraz gorące uczucie. 

 

Znana kuratorka sztuki – Elisa Cantú – wraca do rodzinnego Meksyku na wymarzone przyjęcie urodzinowe. Tego samego wieczoru, uczciwy i dzielny policjant Leonardo Velasco, zaręcza się nauczycielką Julią, po tym, jak dowiaduje się, że spodziewają się dziecka. Żadne z nich nie spodziewa się tragedii, która na zawsze odmieni ich życie.

Po szczęśliwym wieczorze Leonardo wraca na posterunek, gdzie dostaje pilne wezwanie do dwóch ofiar śmiertelnych w okolicach Ajusco. Na miejsce zbrodni przyjeżdża także jego starszy brat, szef prokuratury José Luis. Leonardo dokonuje makabrycznego odkrycia – ciało jego narzeczonej leży obok ciała Augusta Cantú, milionera i ojca Elisy. Wydarzenie to wprowadza zamęt. Nikt nie wie, co łączyło zwykłą nauczycielkę z bogatym przedsiębiorcą. Sprawy przybierają jeszcze gorszy obrót dla Elisy, gdy na pogrzebie jej ojca pojawia się Darío, przemytnik sztuki. Handlarz z bronią w ręku żąda, by rodzina oddała to, co Augusto ukradł organizacji – w przeciwnym razie jej najbliżsi poniosą konsekwencje.

Elisa rozpoczyna wyścig z czasem. Pragnie chronić bliskich i dowiedzieć się, co skłoniło jej ojca do nawiązania kontaktów z przestępcami. Również Leonardo wszczyna swoje prywatne śledztwo i postanawia obserwować Elisę, przeczuwając, że to ona może stanowić klucz do zagadki.

Z tej niebezpiecznej drogi ku prawdzie zrodzi się wielka historia miłości Elisy i Leonarda. Para walczyć będzie o swoje czucie, mimo wielu przeciwności losu. Czy odkryją bolesną prawdę o sekretach Julii i Augusta, które połączyły obie rodziny? Elisa stanie również przed dylematem: czy współpracować z mafią i ratować rodzinę, czy wyznać całą prawdę Leonardowi, stróżowi prawa, ze świadomością, że może to pociągnąć za sobą ryzyko utracenia miłości życia. Czy pogrąży się w imperium kłamstw?

W serialu gra między innymi Leticia Calderón – znana polskim widzom z kultowego serialu “Esmeralda”.

Premierowe odcinki „Imperium kłamstw” od 13 października, w środy o godz. 15:00 na antenie Novelas+. Serial dostępny będzie również w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.

IMPERIUM KŁAMSTW to kolejna produkcja, która wzbogaci ofertę Novelas+. Na widzów stacji czekają takie tytuły, jak:

ZAKAZANA MIŁOŚĆ

Adnan stracił żonę 11 lat temu i odtąd cały swój czas poświęca wychowywaniu córki Nihal i syna Bülenta. Rodzina mieszka w jednej z najlepszych dzielnic Stambułu. Dom dzielą z synem krewnego, który ma na imię Behlül, oraz z jego niańką, pół-Francuzką. Adnan przyjął chłopaka pod swój dach po tym, jak jego rodzice zginęli w wypadku. Mężczyzna nie wierzy, że spotka go jeszcze w życiu miłość, aż poznaje Bihter. To młoda kobieta, którą życie nie oszczędzało. Szuka zemsty. Adnan zakochuje się w niej i wkrótce biorą ślub. Bihter po ślubie zakochuje się w Behlül z wzajemnością. Ich potajemna miłość będzie miała wpływ na każdego z członków rodziny Adnana.

W rolach głównych: Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya, Batuhan Karacakaya

W OBRONIE HONORU

Trzej bracia Gallardo Arturo, Flavio i Samuel ciężko pracują na utrzymanie swojej rodziny, a ich oczkiem w głowie jest ukochana siostra, Alma. Łączy ją płomienny romans z Ignacio del Junco, który jest głową potężnego i bogatego rodu oraz właścicielem dobrze prosperującej hacjendy. Pewnego dnia Arturo, Flavio i Samuel otrzymują tragiczną wiadomość, że Alma zostaje znaleziona martwa nad rzeką Houston. Sekcja zwłok wykazuje, że dziewczyna była w ciąży. Bracia są przekonani, że sprawcą zbrodni jest Ignacio. W ich sercach rodzi się pragnienie zemsty.

W rolach głównych: Aaron Diaz, Ana Lorena Sánchez, Kimberly Dos Ramos, Gonzalo García Vivanco, Scarlet Gruber, Christian de la Campa, Sonya Smith, Fabián Río.

NIE OGLĄDAJ SIĘ

Życie Narin od najmłodszych lat nie było usłane różami – agresja ze strony nadużywającego alkoholu ojca, bieda. Mimo to, dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy, Narin udaje się wydostać z rodzinnej wioski i dostać na wymarzone studia prawnicze w Stambule. Tam, mimo różnic społecznych zaprzyjaźnia się z pochodzącą z bardzo bogatej rodziny Deniz. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę przez pojawienie się zazdrosnej młodszej siostry Deniz, Irmak i jej chłopaka Firata. Narin szybko uświadamia sobie, że Firat jest jej dawno zaginionym kochankiem. Co więcej, jej kancelaria zajmuje się sprawą Sermeta Karayela, który także jest postacią z jej przeszłości. Wkrótce Narin odkryje, że miłość, o której myślała, że była martwa, odrodzi się z popiołów silniejsza niż kiedykolwiek. Ale czy cienie przeszłości pozostawią Narin w spokoju?

W rolach głównych: Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu, Yasemin Allen.

 

Novelas+ to nowy kanał w całości poświęcony tureckim i południowoamerykańskim telenowelom, nadający niesamowite historie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Seriale o przyjaźni, miłości, trudnych relacjach, zdradach, pełne wątków sensacyjnych, ale również i metafizycznych. Charyzmatyczne bohaterki, interesujący bohaterowie, życiowe dramaty i emocjonujące historie. Novelas+ to rocznie ponad 1000 godzin nowych odcinków seriali pokazywanych premierowo w Polsce. Kanał dostępny jest dla abonentów platformy CANAL+ już od podstawowego pakietu, a wszystkie seriale można oglądać również w seriwisie CANAL+ online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *