„In Business” – rusza nowy program Business Insider Polska

24 marca o godz. 17:00 w serwisie Businessinsider.pl oraz na Onet.pl zadebiutuje program „In Business”. Mikołaj Kunica, redaktor naczelny Business Insider Polska, porozmawia w nim z prezesami i właścicielami największych firm o trednach w biznesie i kierunkach zmian w gospodarce. Premierowe odcinki „In Business” będą dostępne w każdą środę o godz. 17:00 na Businessinsider.pl. a wybrane fragmenty również na stronie głównej Onet.pl.

 

„In Business” jest cyklicznym programem, który pokaże kulisy biznesu i pomoże poznać oraz zrozumieć pomysły i projekty ludzi, którzy wyznaczają trendy i kierunki zmian w gospodarce. W każdą środę Mikołaj Kunica, redaktor naczelny Business Insider Polska, zaprosi do programu prezesów i właścicieli firm, a także inwestorów, liderów rynku kapitałowego, decydentów kształtujących ramy polskiej gospodarki. W programie „In Business” pojawią się również naukowcy i myśliciele, którzy kreują i wychwytują trendy decydujące o kierunkach rozwoju firm oraz nowych modeli biznesowych.

 

 

– Świat zmienia się tak szybko, że aby go dobrze zrozumieć warto czasami się zatrzymać. Oderwać od bieżących projektów, pilnych spotkań, deadlinów. Nie da się dostrzec wyraźnie zarysów przyszłości będąc w ciągłym biegu. Nie można przemyśleć megatrendów nieustannie analizując bieżące. Dlatego w każdą środę zapraszam do zanurzenia się głębiej w świat przemyśleń liderów biznesu. Zapraszam do „In Business” mówi Mikołaj Kunica, redaktor naczelny Business Insider Polska.

Premiera pierwszego odcinka odbędzie się najbliższą środę, 24 marca o godzinie 17:00 w serwisie Businessinsider.pl oraz na stronie głównej Onet.pl. Gościem Mikołaja Kunicy będzie przedsiębiorca i inwestor giełdowy Zbigniew Jakubas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *