Technologia - Promocje

Innowacje prosto z serca od Huawei nadchodzą!

Wielkimi krokami zbliżają się premiery dwóch smartwatchy: Huawei Watch D zadebiutuje w Polsce 2 listopada, Huawei Watch GT 3 SE pojawi się na półkach już za kilka dni – 25 października. Aby świętować te wydarzenia, Huawei CBG Polska ogłosił konkurs, w którym główną nagrodą jest Huawei Watch D, wyróżniający się wyjątkową funkcją pomiaru ciśnienia krwi oraz szerokim wachlarzem prozdrowotnych opcji, takich jak analiza EKG. Do wygrania są również dwa lekkie i sportowe smartwatche Huawei Watch GT 3 SE, 5 par stylowych słuchawek FreeBuds Lipstick oraz 10 kuponów zniżkowych o wartości 100zł do wykorzystania na zakup wyżej wymienionych zegarków w sklepie huawei.pl.

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „W jaki ciekawy sposób można zadbać o zdrowe serce w okresie jesiennym?” oraz zapisać się na newsletter na stronie https://consumer.huawei.com/pl/offer/smartwatche-nowosci/.

Konkurs potrwa do poniedziałku 24 października 2022 roku.

Huawei Watch D – najlepszy asystent Twojego zdrowia

Huawei Watch D, który zadebiutuje w Polsce 2 listopada 2022 roku to nadzwyczaj wszechstronny smartwatch – specjalista w kwestii dbania o zdrowie i dobre samopoczucie użytkownika. Jego największym wyróżnikiem jest możliwość wykonania dokładnego pomiaru ciśnienia krwi z wykorzystaniem mini-pompki i poduszki powietrznej. Zegarek wyposażono także w elektrodę umożliwiającą pomiar i analizę EKG. Mimo dość kompaktowej konstrukcji, w urządzeniu znajduje się duża bateria pozwalająca na pracę nawet przez 7 pełnych dni na jednym ładowaniu, zarówno we współpracy ze smartfonami z Androidem, jak i z iOS. Smartwatch cechuje się ponadto ulepszonym pomiarem tętna, profesjonalną analizę snu, monitorowaniem saturacji (SpO2), a także ponad 70 trybami treningowymi.

Huawei Watch GT 3 SE – lekki, wygodny i wytrzymały

Huawei Watch GT 3 SE zadebiutuje w Polsce już 25 października. Ten smartwatch łączy w sobie wygodę i funkcjonalność – stworzony został z wyjątkowo lekkich materiałów, dzięki czemu waży zaledwie 35,6 grama. Zapewnia nawet do 2 tygodni pracy na jednym ładowaniu i umożliwia korzystanie z ponad 100 różnych trybów treningowych, funkcji monitoringu snu czy dokładnego pomiaru tętna. Wyposażony jest w 5systemowy system pozycjonowania GNSS, zapewniający precyzyjną nawigację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *