Inspiracje na domowe gotowanie z Marietą Marecką

Salvador Dali mawiał, że „można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle”. Jednak codzienne przygotowywanie smacznych posiłków może być problematyczne, jeśli brakuje pomysłów. Marietta Marecka w nowym sezonie swojego programu przedstawia widzom inspiracje i gotowe przepisy na proste, trzydaniowe obiady, których przygotowanie nie zajmie nam całego dnia. Zaskakujące, a co najważniejsze: przemyślane i zdrowe – takie są propozycje Mariety. Nowe odcinki już od 11 sierpnia o godz. 17:00.

 

 

Marieta Marecka nie lubi nudy, monotonii oraz nigdy nie podaje dwa razy tego samego dania. „365 obiadów Mariety Mareckiej” to program inny niż wszystkie. Prowadząca, znana i lubiana przez widzów Kuchni+, pokazuje jak w prosty i przystępny sposób przygotować przepyszne obiady dla całej rodziny. W nowych odcinkach piątego sezonu serii nie zabraknie również wskazówek dotyczących tego, co i za ile najlepiej kupić, jakie składniki możemy zamienić na tańsze oraz jak robić zakupy w przemyślany sposób.  Marieta przedstawi przepisy na m.in. ciekawe lunche do pracy, dania jednogarnkowe, pomysły na kolację dla przyjaciół czy potrawy przygotowane z mniej niż 5 składników. W programie znajdzie się także miejsce na inspiracje, takie jak mule w piwie i gofry.

Smakowite przepisy Mariety będzie w stanie zrealizować każdy amator domowego gotowania, a przydatne porady prowadzącej dodatkowo przyczynią się do poprawy jego kulinarnego warsztatu.

Premierowe odcinki „365 obiadów Mariety Mareckiej 5” od 11 sierpnia w każdą sobotę o 17:00, tylko na antenie Kuchni+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *