MediaZapowiedzi TV

Interaktywna zabawa na Nickelodeon, czyli powrót Nickelodeon Master!

Na antenę Nickelodeon powrócił interaktywny format Nickelodeon Master! Tym razem widzowie mogą dołączyć do wspólnej zabawy podczas maratonu „Niebezpiecznego Oddziału”. Aby wziąć udział w grze, wystarczy pobrać aplikację Nickelodeon Master i oglądać przygody bohaterów serialu od poniedziałku do piątku między godziną 17:50 a 19:40. Podczas oglądania programu, widzowie za pomocą aplikacji mogą odpowiadać na pytania, które pojawią się na ekranie telewizora. Uczestnicy zabawy mają 60 sekund, aby udzielić poprawnej odpowiedzi.

 

Co więcej, już w poniedziałek 11 października rusza konkurs. Każdego dnia w konkursie zostanie wyłoniony jeden uczestnik, który zbierze najwięcej poprawnych odpowiedzi. Dla wszystkich zwycięzców Nickelodeon przygotował super nagrody!

Sprawdźmy, kto jest nowym Mistrzem Nickelodeon!

Maraton Niebezpiecznego Oddziału z Nickelodeon Master trwa od poniedziałku do piątku (od 4 do 15 października) w godzinach: 17:50 – 19:40.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Nickelodeon Master, odwiedź stronę konkursu: https://konkursy.nick.com.pl/nickmaster/

Akcji towarzyszy kampania promocyjna, której kreację stworzył wewnętrzny dział Digital ViacomCBS. Działania w mediach społecznościowych Nickelodeon Polska (Instagram, Facebook) objęły kampanię płatną i kampanię z influencerami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *