JA+ Abonament za darmo aż do końca roku!

Plus wprowadził nowe odsłony ofert głosowych z wakacjami od opłat. Dzięki promocji „JA+ Abonament za darmo aż do końca roku” można nawet do końca grudnia nie płacić za korzystanie z telefonu.
 
W Plusie pojawiła się całkowicie nowa promocja „JA+ Abonament za darmo aż do końca roku”, dzięki której można otrzymać:

 • Abonament za darmo do końca roku dla nowych klientów w ofercie elastycznej JA+ Abonament od 39,99 zł miesięcznie oraz w ofertach DUET i JA+ Rodzina dla klientów przenoszących numer.
 • Abonament za darmo do końca września dla nowych klientów oferty standardowej JA+ Abonament od 29,99 zł miesięcznie oraz ofert DUET i JA+ Rodzina.

Z promocji „JA+ Abonament za darmo aż do końca roku” mogą skorzystać klienci indywidualni i biznesowi, a można ją łączyć z Programem smartDOM oraz DwuPak.
Więcej informacji na www.plus.pl

3 komentarze do “JA+ Abonament za darmo aż do końca roku!

 • 25 maja 2017 o 15:19
  Permalink

  No i to już jest coś! Plus dzięki tym ofertom, jakie ostatnio przygotował, powinien zyskać bardzo wielu nowych klientów. W każdym razie ja na pewno do Plusa przechodzę, bo jest zwyczajnie najtaniej.

  Odpowiedz
 • 25 maja 2017 o 23:13
  Permalink

  Bardzo przyzwoita oferta. A biorąc pod uwagę, że Plus ma świetny zasięg i dobry net, to wydaje mi się, że na dłużej się w Plusie zatrzymam.

  Odpowiedz
 • 29 maja 2017 o 14:38
  Permalink

  Takie promocje sprawiają, że Plusa jest sens wybrać. Poza tym, nigdy nie miałem kłopotów z ich siecią czy to w połączeniach głosowych czy w necie mobilnym. A to w końcu też ważne sprawy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *