Jak co roku „Kevin sam w domu” w Polsacie

Dla milionów widzów ten seans to już bożonarodzeniowa tradycja. Opowieść o sprytnym urwisie, który broni swojego domu przed złodziejaszkami, co roku gromadzi przed telewizorami liczną widownię. Telewizja Polsat w czasie emisji kultowego filmu jest liderem oglądalności. Tradycji stanie się zadość również w tym roku. „Kevin sam w domu” w wieczór wigilijny o godz. 20:00.

 

Historia Kevina McCallistera, ośmioletniego chłopca, który przez przypadek zostaje sam w domu na Święta Bożego Narodzenia, już od ponad ćwierć wieku jednych bawi, a innych irytuje. Zwolenników jego przygód w czasie Świąt jest mnóstwo, co rok za rokiem pokazują wyniki oglądalności. Na czym polega fenomen tego filmu?

– Oglądałam go już kilka razy. Można powiedzieć, że jego emisja stała się świecką tradycją. To tak, jak z naszymi starymi polskimi komediami, które bardzo chętnie oglądamy i cytujemy. Przychodzi mi również na myśl piosenka „White Christmas”, którą wszyscy nucimy. Wkurza nas, ale Świąt bez niej sobie nie wyobrażamypowiedziała w rozmowie z POLSAT.PL Katarzyna Dowbor, prowadząca „Nasz nowy dom”.

Nową świecką, a zarazem bożonarodzeniową tradycję Telewizja Polsat pielęgnuje od lat, każdego roku emitując przygody zaradnego Kevina. Wyjątek zdarzył się tylko raz, w 2010 roku. Kiedy widzowie dowiedzieli się, że w Święta nie zobaczą filmu, zasypali mailami i listami skrzynki pocztowe Polsatu, który nie miał wyboru i musiał ulec. Stacja wyemitowała przebój, dzięki któremu po raz kolejny była liderem oglądalności. W tym roku nie mogło być inaczej!

„Kevin sam w domu” w poniedziałek 24 grudnia o godz. 20:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *