Jak odbierać kanał Polsat News w telewizji naziemnej

W ramach testu usług telewizji hybrydowej kanał informacyjny Polsat News od piątku dostępnych jest za darmo w telewizji naziemnej. Podpowiadamy co zrobić, by nas odbierać.

 

 

 

Polsat News nadawany jest w ramach testów w czterech nowych lokalizacjach: w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Trójmieście.

 

 

Został też odkodowany na multipleksie czwartym, który dociera do 33 proc. Polaków.

Oglądać go mogą za darmo mieszkańcy między innymi Wrocławia, Szczecina, Koszalina, Słupska, Trójmiasta, Elbląga, Olsztyna, Białegostoku, Gorzowa Wielkopolskiego, Bydgoszczy, Inowrocławia, Płocka, Warszawy, Poznania, Zielonej Góry, Ostrowa Wielkopolskiego, Łodzi i Pabianic, Radomia, Lublina, Legnicy, Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Opola, Częstochowa, Kielc, Katowic, Rybnika, Jaworzna, Jastrzębia-Zdrój, Bielsko-Białej, Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa, Włocławka i Kolbuszowej.

 

Zasięg obecnej sieci MUX4

Wyszukiwanie kanału

W sumie Polsat News może teraz oglądać ponad 12 milionów Polaków. Wystarczy telewizor i antena do naziemnej telewizji. Wyszukanie kanału jest bardzo proste – wszystko zależy od tego, jaki mamy telewizor. Dla starych odbiorników potrzebny jest dekoder DVBT, nowe mają już wbudowane dekodery.

Telewizor powinien wyszukać Polsat News automatycznie, część odbiorników może wymagać wejścia do ustawień i ponownego wyszukiwania kanałów.

Polsat News HD – pozycja 81 na testach i pozycja nr 101 na multipleksie MUX4 dla kanału Polsat News SD

Jedna myśl na temat “Jak odbierać kanał Polsat News w telewizji naziemnej

  • 26 września 2019 o 12:54
    Permalink

    Siła polskich nadawców (TVP, Polsat, TV Puls czy TV Republika) rośnie w DVB-T. Czas na Polsat Games w MUX-2, choć nie wiem czy to właściwa pora? Pora by TVP S.A. połączyło siły TVP Seriale, TVP Rozrywka i TVP HD i zamienić je w TVP4.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *