“Jak szukać przodków” – poradnik dla zainteresowanych genealogią już w środę z “Gazetą Wyborczą”

Dla wszystkich, którzy w wakacje wybierają się w rodzinne strony i chcą dowiedzieć się więcej o własnych przodkach, "Gazeta Wyborcza" przygotowała specjalny poradnik. Już w najbliższą środę, 11 lipca br. wraz z wydaniem dziennika ukaże się dodatek "Jak szukać przodków. Poradnik Genealogia", zachęcający do poznania losów własnej rodziny.

 

 

Z poradnika "Jak szukać przodków" czytelnicy dowiedzą się, jak odtworzyć dzieje rodziny - od czego zacząć i gdzie szukać informacji, jak stworzyć drzewo genealogiczne, jak i gdzie pracować z dokumentami, np. przeglądać metryki, a także jak do poszukiwań wykorzystać okres wakacyjny.

Poradnik dla zainteresowanych genealogią będzie dołączony do całego nakładu "Gazety Wyborczej". Cena wydania z 11 lipca br. wyniesie 3,99 zł.

Wydanie "Gazety Wyborczej" z dodatkiem "Jak szukać przodków" wspiera kampania promocyjna prowadzona w telewizji (TVN, Polsat, stacje tematyczne), radiu (Radio TOK FM), a także autopromocja na łamach dziennika, w serwisach Wyborcza.pl oraz na profilach "Gazety Wyborczej" w mediach społecznościowych. Działania przygotował dział promocji "Gazety Wyborczej".

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.