Internet & Gry

„Jak zarabiasz, Warszawo” – nowy cykl redakcyjny na Warszawa.wyborcza.pl i w „Gazecie Stołecznej”

W piątek, 9 września br. na łamach serwisu Warszawa.wyborcza.pl i „Gazety Stołecznej” wystartuje nowy cykl „Jak zarabiasz, Warszawo”. W jego ramach w każdy poniedziałek i piątek warszawska redakcja „Wyborczej” będzie publikowała artykuły na temat pracy i zarobków w stolicy.

 

Czy w Warszawie – największym rynku pracy w Polsce – rzeczywiście zarabia się najlepiej? Gdzie są najwyższe zarobki? Ile trzeba zarabiać, żeby żyć w Warszawie godnie i co to właściwe oznacza? Na te i inne pytania odpowiedzi poszuka redakcja warszawskiej „Wyborczej” w nowym cyklu „Jak zarabiasz, Warszawo”.

Inflacja, drożyzna, wzrastające raty kredytów i rosnące wydatki na życie sprawiają, że pieniądze to teraz główny tematów rozmów warszawiaków. Wszyscy mówią o zarobkach, podwyżkach albo ich braku, wielu pracowników ma poczucie postępującej pauperyzacji swoich zawodów. Reporterzy warszawskiej „Wyborczej” porozmawiają z pracownikami i pracodawcami z różnych branż, rekruterami, mieszkańcami bogatych i mniej zamożnych rejonów miasta, a także socjologami i badaczami rynku pracy. Napiszą m.in. o tym, ile zarabiają, na co wydają i na co oszczędzają warszawiacy, a także przyjrzą się szarej strefie i strefom luksusu.

W ramach cyklu redakcja będzie również zachęcać czytelniczki i czytelników do dzielenia się swoimi opowieściami o pracy i pieniądzach.

Teksty z cyklu „Jak zarabiasz, Warszawo” będą ukazywały się w każdy poniedziałek i piątek – czytelnicy znajdą je w serwisie Warszawa.wyborcza.pl oraz na łamach papierowego wydania „Gazety Stołecznej”.

Nowy cykl wspiera promocja w prasie (warszawskie wydanie „Gazety Wyborczej”), w internecie (serwis Warszawa.wyborcza.pl, Facebook i Instagram) oraz w radiu. Działania reklamowe przygotował i zaplanował zespół promocji „Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *