MediaZapowiedzi TV

Jak zostać prezydentem, czyli styczeń w AXN

Zamach terrorystyczny na Kapitol, w wyniku którego stanowisko prezydenta USA obejmuje zupełnie nieprzygotowany sekretarz w serialu Designated Survivor; zespół agentów FBI z Nowego Jorku poszukujący zaginionych w produkcji Bez śladu oraz dalsze losy wytatuowanej Jane Doe, która wraz z agentem FBI, Wellerem, próbuje rozwikłać międzynarodową intrygę kryminalną w 3. sezonie Blindspot: Mapa zbrodni. To wszystko czeka na widzów AXN w styczniu.

 

Serial Designated Survivor to historia Thomasa Kirkmana (Kiefer Sutherland), który nieoczekiwanie zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych. Po zamachu terrorystycznym na Kapitol giną wszyscy członkowie amerykańskiej administracji. Zgodnie z obowiązującym prawem, stanowisko szefa Białego Domu niezwłocznie obejmuje tzw. wyznaczony ocalały. Spokojny architekt, pełniący funkcję Sekretarza ds. Budownictwa Mieszkaniowego i Rozwoju Miast, w jednej chwili zostaje prezydentem najpotężniejszego mocarstwa na świecie. Musi odbudować siłę Stanów Zjednoczonych na arenie międzynarodowej, decydować o losach amerykańskich żołnierzy i zmierzyć się z wewnętrznymi rozgrywkami w Waszyngtonie. Tymczasem agentka FBI, Hanna Wells (Maggie Q), odkrywa, że atak na Kapitol mógł stanowić jedynie początek misternego planu objęcia władzy i zmiany ustroju Stanów Zjednoczonych. Premiera serialu Designated survivor już w poniedziałek 7 stycznia o 22:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 22:00.

Serial Bez śladu opowiada o specjalnej jednostce FBI z Nowego Jorku, która zajmuje się odnajdywaniem zaginionych osób. Poszukiwanie ludzi, którzy znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, wymaga zgłębienia ich osobowości, kontaktów i odtworzenia ostatnich momentów ich życia. Właśnie w tym miejscu zaczyna się praca zespołu, którym dowodzi agent Jack Malone (w tej roli Anthony LaPaglia). Agenci tworzą dokładny portret psychologiczny poszukiwanej osoby i odtwarzają ostatnie 24 godziny jej życia. Dzięki temu mogą ustalić, czy ktoś został uprowadzony, zamordowany, popełnił samobójstwo, czy, zgodnie z własną wolą, zerwał wszelkie kontakty z bliskimi. Premiera serialu Bez śladu już w poniedziałek 14 stycznia o 20:00 w AXN. Kolejne odcinki od poniedziałku do czwartku o 20:00.

Serial Blindspot: Mapa zbrodni to historia tajemniczej Jane Doe (Jaimie Alexander, znana z filmów Thor i Thor: Mroczny świat). W tłumie przechodniów i turystów na Time Square w Nowym Jorku policja znajduje podejrzaną torbę. W środku znajduje się naga kobieta, której ciało niemal w całości pokrywają tatuaże. Ona sama niczego nie pamięta, nikt nie wie kim jest ani jak się tam znalazła. Na plecach ma wytatuowane nazwisko agenta FBI, Kurta Wellera (Sullivan Stapleton, znany z takich produkcji jak Kontra: Operacja świt czy Królestwo zwierząt), który zaczyna prowadzić śledztwo w jej sprawie. Wkrótce okazuje się, że rysunki, symbole i liczby na ciele kobiety są mapą zbrodni – wskazówką do ustalenia jej tożsamości i kluczem do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. W trzecim sezonie serialu widzowie poznają kolejne informacje na temat tajemniczej przeszłości Jane Doe, a ona sama będzie musiała zdecydować kim naprawdę jest i po czyjej stronie walczy. Premiera 3. Sezonu serialu Blindspot: Mapa zbrodni już w środę 16 stycznia o 23:00 w AXN. Kolejne odcinki w każdą środę o 23:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *