„Jaka to melodia?” w nowej, przebojowej odsłonie

Na premierowe odcinki uwielbianego przez telewidzów show, które od września prowadzi Norbi, zapraszamy przez 7 dni w tygodniu! Najpopularniejszy teleturniej muzyczny z udziałem nowych, przebojowych zawodników można oglądać od poniedziałku do piątku. W soboty odbywają się drużynowe bitwy na hity, a w niedziele w muzycznych starciach biorą udział goście specjalni.

Popularne show muzyczne Jaka to melodia? oparte na amerykańskim formacie „Name that tune” od września gości na antenie Jedynki od poniedziałku do niedzieli. W każdym odcinku na widzów czekają niespodzianki i atrakcje – show zostało przeformatowane na królewską rewię gwiazd wypełnioną najpopularniejszymi hitami z list przebojów, a nowy prowadzący – Norbi – bawi i zaskakuje.

Program ukazuje się w trzech odsłonach: od poniedziałku do piątku jako teleturniej muzyczny z udziałem nowych przebojowych zawodników, w soboty możemy oglądać bitwy na hity, w których walczą dwie dwuosobowe drużyny, natomiast w niedziele kibicujemy znanym i lubianym postaciom rodzimego showbusinessu.
Już w najbliższą sobotę o wygraną na cele  charytatywne będą walczyć pogodynki i dziennikarze sportowi TVP. W drużynowej bitwie na hity staną naprzeciw siebie: Agnieszka Dziekan i Ola Kostka oraz Marcin Rams i Piotr Sobczyński. W niedzielnym odcinku specjalnym zawodnikami będą finaliści konkursu Mister Polski: Jakub KucnerKamil Popławski i Bartek Piekarski.

„Jaka to melodia?”. Poniedziałek-sobota godz. 17:30, niedziela godz. 18:30. TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *