MediaPolecaneSieci kablowe

JAMBOX z ofertą 4K

Telewizja JAMBOX, lider w ilości kanałów HD, wprowadziła do swojej oferty trzy kanały w jakości 4K oraz zupełnie nowy dekoder obsługujący tę technologię. FunBox UHD, Ultra TV 4K i Eleven Sports 1 4K to gratka nie tylko dla fanów sportu w najwyższej rozdzielczości.

 

 

 

Technologia 4K oferuje cztery razy większą rozdzielczość niż Full HD. Dzięki zastosowaniu bardzo dużej liczby pikseli, wyświetlany obraz jest bardziej szczegółowy i zawiera więcej detali. Aby korzystać z technologii 4K w Telewizji JAMBOX, należy do telewizora 4K podłączyć nowy dekoder Arris 5305 4K. Działa on w oparciu o sprawdzone, autorskie oprogramowanie Kyanit oraz posiada wygodny i szybki interfejs.

– Wiemy, jak ważne jest dla wiernych kibiców oglądanie rozgrywek sportowych w najlepszej możliwej rozdzielczości. Wychodząc więc na przeciw oczekiwaniom naszych abonentów, wprowadziliśmy do oferty aż trzy kanały w tej jakości. Oczywiście będziemy starali się tę ofertę sukcesywnie poszerzaćmówi Bartłomiej Czardybon, Prezes Zarządu SGT S.A, operatora Telewizji.

Na fanów sportu czeka zatem Eleven Sports 1 4K, kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo i na wyłączność rozgrywki czołowych lig europejskich: hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM, francuskich Ligue 1 i Pucharu Ligi. Kanał FunBox UHD to z kolei ujęcia natury, nagrania z wydarzeń sportowych, filmy i seriale dokumentalne, spektakle i koncerty, a w ofercie kanału Ultra TV 4K znajdują się audycje muzyczne, dokumentalne oraz filmowe.

FunBox UHD i Ultra TV 4K dostępne są w Telewizji JAMBOX w pakiecie Bogatym, a Eleven Sports 1 4K w Pakiecie premium Eleven.

W pełnej ofercie Telewizji JAMBOX znajduje się aktualnie 315 kanałów, w tym aż 163 w jakości HD. W lipcu 2019 roku Telewizję JAMBOX wybrało już ponad 66 tysiący abonentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *