Japoński serial „Followers” zadebiutuje na Netflix

Netflix, jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, zapowiedział na 27 lutego 2020 roku globalną premierę serialu „Followers”. Będzie to pierwszy japoński aktorski serial oryginalny, który trafi na platformę w przyszłym roku. „Followers” to pierwszy serial dramatyczny wyreżyserowany przez Mikę Ninagawę („Diner”, „No Longer Human”) i uwydatnia on jej unikalne podejście do filmowania poprzez nasycone kolory oraz osobliwą, dynamiczną estetykę.

 

 

 

 

Jest to oryginalna historia, która obrazuje Tokio oraz prawdziwy styl życia i modę zamieszkujących je kobiet. W rolach głównych wystąpią Miki Nakatani, Elaiza Ikeda i wielu innych utalentowanych aktorów.

Tokio: dynamiczne miasto pełne życia, kolorów, ambicji i mody.

Znana i odnosząca sukcesy fotograf Limi Nara (Miki Nakatani) zbudowała swoją karierę na fotografowaniu nieustannie ewoluującego, współczesnego Tokio i jego mieszkańców.  Kroczy pewnie przez życie, a jej niezależność przejawia się zarówno w jej karierze, jak i związkach. Jej przeciwieństwem jest młoda, aspirująca aktorka Natsume Hyakuta (Elaiza Ikeda) , która ma problemy z odnalezieniem własnej tożsamości i pewności siebie, co wpływa na jej relacje osobiste i karierę aktorską.

Wszystko się zmienia, gdy Natsume zyskuje błyskawiczną popularność dzięki zdjęciu opublikowanym przez Limi na Instagramie. Ich życia, a także losy mężczyzn i kobiet z ich otoczenia, splatają się ze sobą w ruchliwym Tokio. Obie kobiety walczą o utrzymanie sławy i pozycji społecznej, jednocześnie podążając za głosem serca i marzeniami oraz śledząc aktywność w mediach społecznościowych.  Z odrobiną miłości w tle, bohaterki poszukują własnego przepisu na szczęście.

Dwa powyższe kadry przedstawiają pierwsze spotkanie Limi z Natsume — Limi robi zdjęcia Natsume, która pracuje na planie reklamy ze sławną aktorką. „Followers” przedstawia również historię przyjaźni Limi z jej menedżerem Yuruco (Nobuaki Kaneko), bizneswoman Eriko (Mari Natsuki), menedżerem znanej piosenkarki Sayo Akane (Yuka Itaya), a także relacje Natsume z aspirującą artystką Sunny (KOM_I), szczodrym Norim (Yutaro) i popularnym YouTuberem Hiraku (Shuhei Uesugi).

Globalna premiera serialu „Followers” na Netflix odbędzie się 27 lutego 2020 roku.  

Serial oryginalny Netflix „Followers”

Premiera: 27 lutego 2020 r. (wszystkie 9 odcinków)

Łącza do strony http://netflix.com/followers.

Reżyseria: Mika Ninagawa

Obsada: Miki Nakatani, Elaiza Ikeda, Mari Natsuki, Yuka Itaya, KOM_I, Mika Nakashima, Shuhei Uesugi, Nobuaki Kaneko, Yutaro i inni

Realizacja zdjęć: marzec–lipiec 2019 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *