Jędrzejczyk o UFC 223, Masternak o PBN w Puncher Extra Time

W magazynie Puncher Extra Time poświęconym sportom walki zajmiemy się zarówno MMA, jak i boksem. O hitowej gali UFC 223 porozmawiamy z Joanną Jędrzejczyk (14-1, 4 KO, 1 SUB), która w Nowym Jorku postara się odzyskać pas mistrzowski amerykańskiej organizacji, a Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) opowie o swoich przygotowaniach do gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty.
 

 
Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty odbędzie się 21 kwietnia w Częstochowie. Mateusz Masternak pała żądzą rewanżu i liczy na zwycięstwo w drugim pojedynku z Yourim Kalengą. Na jakim etapie są przygotowania „Mastera”? I w jaki sposób postara się przechytrzyć  Kongijczyka? Stawką pojedynku będzie tytuł Mistrza Europy WBO, a zwycięstwo jednego z pięściarzy znacznie przybliży do walki o mistrzostwo świata.
Kibice wszechstylowej walki wręcz z niecierpliwością czekają na weekendową galę UFC 223 w Nowym Jorku. Jedną z głównych bohaterej wydarzenia w Barclays Center będzie Joanna Jędrzejczyk, która postara się odzyskać pas mistrzyni UFC w kategorii słomkowej. Popularna „JJ” po raz drugi zmierzy się Rose Namajunas i tym razem Polka zapowiada znacznie lepszą dyspozycję niż w pierwszej konfrontacji. Z jakim nastawieniem Jędrzejczyk wyczekuje sobotniej gali? W programie poznacie także szczegóły dotyczące transmisji gali UFC 223.
Naszym gościem będzie również Artur Sowiński (18-9-2NC, 6 KO, 7 SUB), który na gali KSW 43 powróci do okrągłej klatki KSW już 14 kwietnia. Podczas wydarzenia we Wrocławiu „Kornik” skonfrontuje swoje umiejętności z Salahdinem Parnasse.
Puncher Extra Time wystartuje o 21.05 w Polsacie Sport News oraz Polsatsport.pl
Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz „Juras” Jurkowski
Goście: MMA – Artur Sowiński, Joanna Jędrzejczyk (skype);
boks – Mateusz Masternak, Janusz Pindera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *