DVB-TMediaZapowiedzi TV

„Jedziemy na wakacje” – premiera drugiego sezonu w Telewizji WP

W najbliższy poniedziałek, 11 grudnia, swoją premierę będzie miał nowy odcinek programu Telewizji WP – „Jedziemy na wakacje”. Prowadzący: Rafał Cieszyński – miłośnik aktywnego spędzania czasu oraz Sonia Szklanowska, która na wakacjach najbardziej ceni sobie komfort, znów odwiedzą pełne uroku destynacje, by ogrzać zimową atmosferę i pokazać widzom kilka wakacyjnych kierunków.

 

W nowym sezonie pojawią się 4 pełne słońca odcinki. Sonia i Rafał ruszą m.in. do gorących Emiratów Arabskich, by zwiedzić przesycony orientem, piaszczystymi plażami i niezliczoną ilością sportowych atrakcji Ras Al Khaimah. Poznają również uroki najlepszych kurortów na Malcie i w słonecznym, portugalskim Algarve, a na gorącej kanaryjskiej Gran Canaria sprawdzą najpiękniejsze plaże i najciekawsze atrakcje. Poznają także mieszkańców i lokalne kuchnie, aby pokazać widzom podróże z perspektywy dwóch różnych typów turystów.

Zima to doskonały czas, by zacząć marzyć o letnich przygodach, dlatego bardzo cieszymy się na nadchodzącą premierę. Program „Jedziemy na wakacje” nie tylko inspiruje do planowania wakacyjnych wyjazdów, ale również pokazuje, jak zróżnicowane i fascynujące mogą być podróże, nawet dla dwóch osób o zupełnie różnych gustach. Obiecujemy przenieść odrobinę słońca do domów naszych widzów. mówi Jagna Wiszniewska – dyrektorka zarządzająca Telewizji WP.

Rafał Cieszyński – miłośnik sportów ekstremalnych i zapalony podróżnik. Szerszej publiczności znany jest jako aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, a od niedawna również scenarzysta. W roku 2002 ukończył z wyróżnieniem Szkołę Filmową w Łodzi. Od tego czasu zagrał w kilkunastu filmach, m.in. „Inferno”, „To my”, „Ogniem i mieczem” oraz kilkudziesięciu serialach, takich jak „Fala zbrodni”, „Anioł stróż”, czy „Ojciec Mateusz”. Prywatnie jest aktywnym tatą dwójki nastolatków, a także miłośnikiem sportu, fanem kina, podróży i aktywnego wypoczynku.

Sonia Szklanowska to instagramerka, której konto obserwuje ponad 200 tys. osób. Swoje doświadczenie przed kamerą zdobyła w programie Hotel Paradise. Poza działalnością w social mediach, prowadzi także firmę eventową i zajmuje się sprzedażą luksusowych nieruchomości. Lubi dobrą zabawę, świetne restauracje, luksusowe hotele i miejsca, gdzie może zrobić dobre zdjęcia.

Nowy sezon programu „Jedziemy na wakacje” będzie można oglądać od 11 grudnia, w każdy poniedziałek o 21:50 na antenie Telewizji WP.

foto. Wirtualna Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *