Jej Wysokość Premier League – nowy magazyn o lidze angielskiej

W poniedziałek, 22 czerwca, tuż po zakończeniu rywalizacji Manchester City – Burnley, zapraszamy na premierowe wydanie nowego magazynu podsumowującego wydarzenia w lidze angielskiej. „Jego Wysokość Premier League” będzie prowadził Andrzej Twarowski. Początek w każdy ligowy poniedziałek o 23:00 w CANAL+ SPORT.

 

Takiego magazynu do tej pory nie było w ramówce CANAL+ SPORT. Program będzie składał się z kilku bloków tematycznych. W godzinę omówimy szczegółowo hit kolejki, porozmawiamy się z komentatorami poniedziałkowego spotkania, a także obejrzymy wszystkie bramki minionej serii gier. Nie zabraknie również wywiadów z zawodnikami i trenerami Premier League. W cyklu „Oh My God” zaprezentujemy najlepsze momenty weekendu – gole, asysty, parady. Urządzimy sobie również „Small Talk” i podyskutujemy na tematy bliskie kibicom na Wyspach. Wybierzemy też Jedenastkę i Antyjedenastkę kolejki.

Gościem specjalnym w pierwszym odcinku magazynu będzie Łukasz Fabiański, z którym połączymy się za pomocą Skype’a. W studiu wraz z Andrzejem Twarowskim wydarzenia 30. kolejki Premier League omówią Kamil Kosowski, Przemysław Rudzki i Rafał Nahorny.

poniedziałek, 22 czerwca

23:00 Jej Wysokość Premier League, CANAL+ SPORT prowadzący: Andrzej Twarowski; goście: Kamil Kosowski, Przemysław Pełka, Rafał Nahorny; gość specjalny (łączenie): Łukasz Fabiański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *