Zapowiedzi TV

Jesień 2017 w Polsacie

To będzie najbardziej różnorodna jesień w naszej 25 – letniej historii. Zabierzemy widzów na jedną z bezludnych wysp archipelagu Fidżi na Oceanie Spokojnym by przekonać się jak śmiałkowie z Polski poradzą sobie na „Wyspie przetrwania”. Wraz z kobietami o krągłych kształtach dotrzemy na szczyt modelingu w programie „#Supermodelka Plus Size”, by udowodnić, że piękno nie ma rozmiaru.
 
Z aktorami nowego serialu „W rytmie serca” Barbarą Kurdej-Szatan, Mateuszem Damięckim i Marią Dębską odkryjemy jak zaskakujące miłosne scenariusze potrafi pisać życie. Na naszej antenie nie zabraknie doskonałej rozrywki dzięki kontynuacjom cieszących się ogromną popularnością programów i seriali: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Kabaret na Żywo”, „Nasz nowy dom” i „Przyjaciółki”. Najistotniejsze informacje z Polski i świata przybliżą nam dziennikarze „Wydarzeń”, a o solidną dawkę sportowych emocji zadbają polscy reprezentanci. Siatkarze i siatkarki w Mistrzostwach Europy, a piłkarze Adama Nawałki w gorącym jesiennym finiszu eliminacji do Mundialu w Rosji, w którym zmierzą się z Danią, Kazachstanem, Armenią i Czarnogórą. Jesień zakończymy w grudniu wspólnie z widzami świętując jubileusz 25 – lecia Telewizji Polsat.
NOWOŚĆ – „Wyspa przetrwania”
„Wyspa przetrwania” to przygodowe reality show, w którym zobaczymy szesnastu gotowych na wszystko śmiałków: ośmioro kobiet i mężczyzn. Aby znaleźć się na Fidżi musieli przejść trudne, wieloetapowe eliminacje, drobiazgowe badania lekarskie i wyczerpujące testy sprawnościowe na Sali treningowej i basenie. Wybrańców różni wszystko: wiek, zawód, zainteresowania, siła, odporność na stres i umiejętność współpracy w grupie. Łączy tylko jedno – determinacja, by przetrwać na wyspie jak najdłużej. Pozostawieni sami sobie rozbitkowie zostaną podzieleni na dwa plemiona i będą musieli zapewnić sobie ogień, żywność i schronienie. Odwaga, pamięć, siła, wytrwałość strategia i spryt okażą się niezbędne w rywalizacji o różne przedmioty pozwalające na przeżycie oraz totem oznaczający nietykalność. Każdego wieczora przegrani w konkurencji wezmą udział w głosowaniu, w którym wyeliminują kogoś spośród siebie. W tym programie liczyć się będzie fizyczna i psychiczna wytrzymałość, pomysł na przeżycie w dżungli i wśród współplemieńców. Program to światowy hit, który doczekał się 34 edycji w USA, 21 we Francji, 16 edycji w Szwecji, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, czy 19 w Danii. Łącznie program jest lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie. Polską edycję „Wyspy przetrwania” poprowadzi dziennikarz Radia Zet Damian Michałowski.
Premiera – 8 września, godzina 20:00
NOWOŚĆ „#Supermodelka Plus Size”
Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Nadchodzi rewolucja i nowy ideał kobiecego piękna – „#Supermodelka Plus Size”! Zbliża się czas, w którym królować będzie niedoceniony do tej pory rozmiar plus size. Udowodnimy, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a rozmiar 42 i większy też może być bardzo atrakcyjny. Damy przepustkę do kariery w modelingu kobietom pełnym krągłości i wdzięku. W ostatnich latach branża modowa przechodzi spektakularny przełom i wiele marek otwiera się na duże rozmiary. Tylko w samych w Stanach Zjednoczonych, wartość rynku plus size wynosi około 20 miliardów dolarów. Dlatego także w Polsce poszukamy tej jedynej, która zostanie pierwszą polską #Supermodelką Plus Size. Pomogą nam w tym cztery wyjątkowe osobowości ze świata mody: projektantka Ewa Minge, austriacki fotograf polskiego pochodzenia Emil Biliński, najsłynniejsza polska modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska oraz Mister Polski i bloger Rafał Maślak. Dobrym duchem i mentorką uczestniczek będzie kolorowy ptak polskiej mody i słynna blogerka Macademian Girl. Kogo jurorzy będą chcieli zobaczyć w programie? Przekonamy się od 6 września w Polsacie.
Premiera – 6 września, godzina 20:35
NOWOŚĆ„W rytmie serca”
Gdy wydaje Ci się, że panujesz nad wszystkim: praca jest twoją pasją i masz konkretne plany na przyszłość – los płata ci figla. Niespodziewanie wraca do Ciebie przeszłość, od dawna skrywane sekrety wychodzą na jaw i zmieniają wszystko. Na życiowym zakręcie zobaczymy bohaterów serialu „W rytmie serca”, wykreowanych przez Barbarę Kurdej-Szatan, Mateusza Damięckiego, Marię Dębską, Piotra Polka i Dariusza Toczka. Wyraziste postacie stworzą genialni aktorzy: Piotr Fronczewski i Małgorzata Foremniak. Producentem serialu jest Tadeusz Lampka. Reżyserem i głównym scenarzystą jest Piotr Wereśniak, a operatorem obrazu jest Jarosław Żamojda. Autorami scenariusza są także: Robert Mąka, Tomasz Klimala oraz Bartłomiej Konarski. Jesienią widzowie zobaczą trzynaście odcinków.
Premiera – 10 września (odcinek 1 i 2), godz. 20:00
„The Brain. Genialny umysł” (2. edycja)
W pierwszej edycji show „The Brain. Genialny Umysł” uczestnicy udowodnili, że ich zdolności wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji. Przed nami drugi sezon programu, w którym nie zabraknie ekscytujących konkurencji. Do rywalizacji w parach staną naprzeciwko siebie prawdziwi geniusze umysłu z różnych stron świata między innymi z Hiszpanii, Rosji i Polski. Ponownie przekonamy się o sile ludzkiego mózgu i dowiemy się do czego można wykorzystać niezwykłe, drzemiące w głowach zdolności. Umiejętności uczestników ocenią jurorzy: nowy w tym gronie Remigiusz Wierzgoń, czyli ReZigiusz – jeden z najpopularniejszych Youtuberów w Polsce, idol młodzieży i ceniony ekspert od gier komputerowych oraz aktorzy Anita Sokołowska i Cezary Żak. O możliwościach umysłu wypowie się także ekspert w dziedzinie badań nad mózgiem, pracownik naukowy University of California, San Diego dr Mateusz Gola. Program poprowadzi Jerzy Mielewski.
Premiera – 5 września, godz. 20:00
„Kabaret na żywo” (3. edycja)
W tym programie nic nie umyka przenikliwym spojrzeniom prześmiewców rzeczywistości, dlatego jesienią w „Kabarecie na żywo” widzów czekają nowe skecze, piosenki i dowcipy. W role polityków, policjantów, studentów, kibiców, imprezowiczów i…bab wcielą się pierwszoligowi artyści naszej kabaretowej sceny. Zobaczymy skutecznych graczy zespołowych m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski jak i błyskotliwych indywidualistów: Katarzynę Pakosińską, Ewę Błachnio, Marcina Dańca, Cezarego Pazurę, Grzegorza Halamę czy Jerzego Kryszaka. Nie zabraknie również zgranych duetów z kabaretów Rak, Chyba czy K2. Po raz pierwszy w cyklu „Kabaret na żywo” wystąpią Paranienormalni. Nowością jesiennego sezonu będzie cotygodniowa parodia kabaretu. Na koniec sezonu spośród wszystkich zaprezentowanych widzowie wybiorą tę najlepszą.
Premierowy odcinek – 17 września, godz. 21:00
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (8. edycja)
To już ósma edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – show, który przez lata zaskarbił sobie grono wiernych fanów. Jesienią na scenie programu zobaczymy kolejnych ośmiu artystów, którzy dadzą z siebie wszystko, by jak najlepiej wcielić się w ikony polskiej i światowej muzyki. O Złotą Twarz i 100 000 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczą: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak, Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. W ósmym sezonie uczestników czekają nowe konkurencje. W jednej z nich – „Wyzwaniu” – dwóch uczestników wykona ten sam utwór. Będą ścigać się więc nie tylko z samymi sobą, ale też rywalami w programie. Program niezmiennie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor, a występy uczestników ocenią: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Bartek Kasprzykowski.
Premierowy odcinek – 9 września, godz. 22:10
„Nasz nowy dom” (9. sezon)
Dziesiątki tysięcy przejechanych kilometrów, ponad 12 tysięcy zgłoszeń, 500 dni na budowie, 100 odcinków i 100 szczęśliwych rodzin, którym pomogliśmy – to krótkie podsumowanie ponad 4 lat pracy na planie „Naszego nowego domu” – produkcji, która niesie pomoc i zmienia życie swoich bohaterów. W najnowszym sezonie po raz pierwszy odwiedzimy Wielkopolskę. W 100 odcinku programu pośpieszymy z pomocą do Wągrowca, gdzie wyremontujemy mieszkanie, dzielnej pani Moniki samotnej wychowującej małą Magdę. Katarzynę Dowbor, architektów Martynę Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierowników robót Artura Witkowskiego i Wiesława Nowobilskiego czeka jubileuszowy tort i satysfakcja z ogromu pomocy, którą już udało się przekazać bohaterom wszystkich odcinków dziewięciu edycji programu. Setny odcinek widzowie zobaczą na antenie Polsatu 12 października. Seria składa się z 12 odcinków.
Premiera – 7 września, godz. 20:00
„Przyjaciółki” (10. sezon)
Już od pięciu lat miliony fanów kibicują serialowym „Przyjaciółkom” i po finale każdej serii domagają się więcej. Co czeka Ankę (Magdalena Stużyńska – Brauer), Zuzę (Anita Sokołowska), Ingę (Joanna Liszowska) i Patrycję (Joanna Liszowska) w dziesiątej serii „Przyjaciółek”? Czy Anka i Paweł będą mogli cieszyć się sobą i swoim małżeństwem mimo tragicznego finału wesela? Czy Wiktor odzyska Patrycję? Czy los ponownie połączy Zuzę i Janka? Czy Inga pozwoli zrobić z siebie zrobić kurę domową? Jedna rzecz jest niezmienna, czyli ogromna przyjaźń między dziewczynami. W dziesiątej serii „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada gwiazd, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Mikołaj Krawczyk, Katarzyna Glinka, Karolina Nowakowska, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz, Kamil Kula i Mariusz Bonaszewski. Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach – Grzegorz Kuczeriszka, a autorkami scenariusza: Beata Pasek i Magdalena Strzałkowska. Dwanaście nowych odcinków „Przyjaciółek” od 7 września na antenie Telewizji Polsat.
Premierowy odcinek – 7 września, godz. 21:10
Jesienią zapraszamy także do oglądania seriali „Pierwsza miłość” i „Świat według Kiepskich”. Perypetie mieszkańców Wadlewa i Wrocławia pokazujemy od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Premierowe odcinki, „Świata według Kiepskich”, serialu, który od 18 lat bawi widzów, będzie można oglądać – od 6 września w każdą środę o godzinie 20:00.
Jesienią widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Trudne sprawy” (od 4 września od poniedziałku do piątku, o godz. 13:00), „Dlaczego ja?” (również od 4 września od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:45) oraz „Zdrady” (od 7 września w czwartki o godzinie 22:15), „Gliniarze” (od 4 września, od poniedziałku do piątku godzina 17.00) i „Na ratunek 112” (od poniedziałku do piątku od 4 września, godzina 16.30)
FILMY
Filmowa jesień w Telewizji Polsat to światowe hity, które u nas będą miały swoją polską premierę telewizyjną na antenie otwartej. Największe przeboje minionego sezonu kinowego, z plejadą gwiazd w rolach głównych: „Kingsman: Tajne służby”, „Marsjanin”, „Agentka”, „Więzień labiryntu: Próby ognia” oraz „Fantastyczna czwórka” (2015) już wkrótce w Polsacie.
PUBLICYSTYKA
Wydarzenia
„Wydarzenia” to flagowy program informacyjny Telewizji Polsat, nadawany w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. Główne wydanie, które prowadzą Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Bartosz Kurek oraz Joanna Wrześniewska-Sieger, jest emitowane codziennie o godzinie 18:50. Od poniedziałku do piątku „Wydarzenia” są również nadawane o godzinie 15:50 w Telewizji Polsat, Polsat News i Polsat News 2. O godzinie 22:00 na antenie Polsat News jest emitowane codziennie wydanie wieczorne „Wydarzeń”.
Wydanie popołudniowe prowadzą Agnieszka Mosór, Magdalena Kaliniak i Przemysław Białkowski. Natomiast gospodarzami wydania wieczornego są Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger, Agnieszka Mosór oraz Przemysław Białkowski.
Interwencja
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze reportaże, a także nowe wątki i dodatkowe informacje na ich temat.
Państwo w Państwie
Jesienią na antenę powraca jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. „Państwo w Państwie” ubiegłej jesieni świętowało swoje piąte urodziny. Program, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, dziennikarza Polsat News, walczy z powszechnym przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Po opisywanych przez redakcję „Państwo w Państwie” historiach dokonano m.in. różnych istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a ok. 25 spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia. Według wyliczeń redakcji bohaterowie przedstawionych w programie historii przesiedzieli niesłusznie w aresztach i więzieniach w sumie 61 lat i 3 miesiące.
W sezonie 2016/2017 redakcja „Państwo w Państwie” za swoją ciężką, ale jakże owocną pracę, otrzymała kolejne wyróżnienia i nagrody. W październiku 2016 – wyróżnienie honorowe Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego za reportaż „Czy państwo radzi sobie z lichwą?”, a w listopadzie główną nagrodę XIV edycji Konkursu im. Władysława Grabskiego dla dziennikarzy ekonomicznych organizowanego przez Narodowy Bank Polski, za materiał „Kowal zawinił, cygana powiesili”.
Premierowe wydania programu „Państwo w Państwie” w każdą niedzielę o 19:30 w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2.
Najnowsze wydania „Wydarzeń”, „Interwencji” i „Państwa w Państwie” są również dostępne w Internecie na Polsatnews.pl w zakładce „Nasze programy”.
Sportowe wydarzenia wiosny w Telewizji POLSAT
Sporo emocji wzbudzą duże wydarzenia sportowe, które jesienią znajdą się w ramówce Telewizji Polsat i kanałach sportowych grupy. Cztery niezwykle ważne mecze dzielą reprezentację Polski od wywalczenia awansu do Mundialu w Rosji. Zdaniem ekspertów, tylko kataklizm mógłby odebrać tak skutecznie grającym naszym piłkarzom pierwsze miejsce w grupie „E”. Gorący piłkarski finisz eliminacji tylko na antenach Polsatu i Polsatu Sport:
1 września (piątek) Dania – Polska (godzina 20:45)
4 września (poniedziałek) Polska – Kazachstan (godzina 20:45)
5 października (czwartek) Armenia – Polska (godzina 18:00)
8 października (niedziela) Polska – Czarnogóra (godzina 18:00)
Najważniejszą imprezą roku będą rozgrywane w Polsce siatkarskie Mistrzostwa Europy. Od 24 sierpnia do 3 września reprezentacja Polski pod wodzą nowego selekcjonera Ferdinando De Giorgi, powalczy o tytuł. Polacy w fazie grupowej zagrają z Finlandią i Estonią, a mecz otwarcia, podobnie jak podczas pamiętnych Mistrzostwa Świata w 2014 roku, rozegrają z Serbią na Stadionie Narodowym w Warszawie.
W tym roku o medale Mistrzostw Europy będą walczyć również siatkarki. Nasza żeńska reprezentacja od 20 września zagra na parkietach Azerbejdżanu i Gruzji. W turnieju wśród 16 zespołów wystąpi cała europejska czołówka m.in: Holandia, Serbia, Turcja, Niemcy, Włochy i Belgia. W fazie grupowej Polki zmierzą się z faworytkami Niemkami, ale również z dużo niżej notowanymi Azerkami i Węgierkami. Mecze w Polsacie i kanałach sportowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *