MediaZapowiedzi TV

Jesień na antenie kanału Travel Channel

Travel Channel to kanał dla widzów ciekawych świata, szukających podróżniczych inspiracji i niepowtarzalnych smaków. Edukuje, zachwyca, przybliża i odkrywa przed widzami zachwycające kierunki naszego globu oraz malownicze i urokliwe zakątki Polski.

 

 

Lipcowa oferta podróżniczych programów kanału Travel Channel dotarła do ponad 4,2 mln widzów, co przełożyło się na udziały na poziomie 0,2% SHR w grupie kobiet z miast. Travel Channel cieszy się także dużym dopasowaniem do jakościowych grup kobiecych, takich jak kobiety w wieku 25-59 z miast i wysokimi dochodami, co potwierdza AFF = 193.

W weekend 17-18 sierpnia na widzów Travel Channel czeka przyprawiające o dreszczyk emocji spotkanie z rekinami. Co może prowokować ataki tych zwierząt? Jakie sytuacje są dla ludzi naprawdę niebezpieczne? Sprawdzą to Paul DeGelder, Mike Dornellas, Nick Lebeouf oraz Jamin Martinelli! Jest jedno miejsce na Ziemi, uważane za najbardziej niebezpieczne ze względu na ataki rekinów. Z pomocą Dr. Craiga O’Connella zgłębimy ten temat i poznamy wszystkie „Tajemnice Wyspy Rekinów”!

Sobota 17 sierpnia 2019, godz. 10:50: „Tajemnice Wyspy Rekinów”.
Sobota 17 sierpnia 2019, godz. 11:50:  „Rekiny w sieci”.
Niedziela 18 sierpnia 2019, godz. 10:50: „Pogromcy rekinów. Kolejne starcie”.
Niedziela 18 sierpnia 2019, godz. 11:50: „Rekin biały powraca”.

Tysiące wylatanych kilometrów, ulubione miejsca w każdej największej stolicy świata, nigdy nie schodzący z twarzy uśmiech, ale też ogromna odpowiedzialność każdego dnia. Już 22 sierpnia na antenie Travel Channel widzowie będą mogli obejrzeć premierowy odcinek drugiej serii programu ,,No to lecę!’’. W programie zobaczymy m.in. jak załoga pokładowa spędza wolny czas między lotami, jak przygotowywany jest catering w samolocie i poznamy triki stewardess na jet lag. Bohaterowie serii zabiorą nas w swoje ulubione miejsca swoimi oczami i przybliżą widzom zawód stewardessy i stewarda.

Premiera: 22 sierpnia 2019, godz. 19:50.

Z końcem 2019 roku, w grudniu 2019 roku, widzowie kanału Travel Channel będą mogli spodziewać się premiery kolejnej, trzeciej już serii programu „No to lecę”.

W jesiennej ramówce nie zabraknie również kolejnego cyklu podróżniczych wideo blogów zatytułowanych „Jestem z Polski”, w których przedstawimy widzom świat widziany oczami Polaków mieszkających m.in. w Tajlandii, Gwatemali, Indonezji i innych najbardziej egzotycznych zakątkach.

Premiera: październik 2019.

W listopadzie, charyzmatyczny prowadzący Marcin Prokop zabierze widzów w kolejną podróż po Stanach, w popularnym programie „Niezwykłe Stany Prokopa”. Tym razem Marcin wraz ze swoim operatorem – tajemniczym Bebkiem – wybiorą się na wschodnie wybrzeże USA. Odwiedzą atrakcje Pensylwanii, zwiedzą jedno z najstarszych miast Stanów Zjednoczonych – Boston, zakręcą się pod Białym Domem i zabawią na ulicach Nowego Jorku.

Jesienią, na antenie kanału Travel Channel zadebiutują dwa nowe programy: „Na ratunek planecie” oraz „Czy wiesz, że…”!

Ekolodzy nie bez przyczyny biją na alarm, a wiele osób chciałoby aktywnie uczestniczyć w ratowaniu Ziemi, ale nie wie w jaki sposób się w to zaangażować. Travel Channel, TVN Style i międzynarodowa organizacja World Wide Fund for Nature ułatwią to zadanie wszystkim, którzy chcą zyskać ekologiczną świadomość i podjąć konkretne działania, spiesząc na ratunek planecie. Słynna podróżniczka – Martyna Wojciechowska, tym razem w roli prowadzącej program „Na ratunek planecie”, wprowadzi widzów w świat współczesnych problemów ekologicznych i zainspiruje oglądających do przyjęcia proekologicznej postawy. Każdy odcinek serii poświęcony będzie jednemu palącemu problemowi, o którym w pasjonujący sposób opowie Martyna. Jej wypowiedzi zilustrują unikatowe materiały dostarczone przez WWF oraz zrealizowane i zarchiwizowane przez TVN i Grupę Discovery.

Premiera: listopad 2019.

Kolejną nowością z jesiennej oferty programowej kanału Travel Channel będzie cykl „Czy wiesz, że…”, stworzony z myślą o młodszych i trochę starszych widzach kochających podróże po Polsce i za granicą. Prowadzącymi program będzie rezolutna, błyskotliwa i niezwykle sympatyczna para: ośmioletnia Hela i jedenastoletni Szymek. Dwoje dziecięcych prowadzących wybierze się w niezwykłe podróże po Polsce i świecie. Hela i Szymek zetkną się z obcymi kulturami, niejednokrotnie bardzo odmiennymi od rodzimej. Poznają ludzi o innej obyczajowości, wyglądających inaczej niż Europejczycy. Zobaczą bogactwo fauny i flory na różnych kontynentach. Spróbują smaków i dań, których nie ma w polskiej kuchni. Spotkają na swojej drodze wiele ciekawych osób. Pełen ciekawostek, humoru oraz ciepła program będzie idealny dla całej rodziny. Zafascynuje wszystkich wielbicieli dalekich i bliskich podróży, miłośników przyrody, niebanalnego zwiedzania różnych miejsc świata i poznawania związanych z nim ciekawostek.

Premiera: listopad 2019.

Dane: NAM, 01-31.07.2019; SHR% W16-49 C50+; AFF W25-59 C100+ INC3500+ vs A16-49; COV 01-31.07.2019 A4+.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *