Jesień na antenie telewizji TBN Polska

Jesień sprzyja refleksjom, tworzeniu podsumowań, jak również leniwemu odpoczywaniu przed ekranem telewizora. Z myślą o tych wszystkich osobach telewizja TBN Polska prezentuje jesienną ramówkę pełną programów idealnych na tę porę roku.

 

 

 

 

Pierwszą propozycją, która przypadnie do gustu każdemu jest program Szczęśliwe życie, w którym prowadzący Robert Morris wskaże widzom jak odmienić swoje życie, by było ono pełne radości, która nie przemija.

Kolejną produkcją, o której koniecznie trzeba wspomnieć jest piąty sezon Podróży przez historię. Znany i z pewnością lubiany, prowadzący Dave Stotts przeprowadzi widzów przez ostatnią podróż po kartach Pisma Świętego. Losy apostołów i pierwszego kościoła nabiorą prawdziwego historycznego znaczenia wraz z tym jak Stotts odkrywać będzie kolejne miasta i kraje, w których toczyły się losy pierwszych chrześcijan.

Nie zostaną pominięte programy, dzięki którym widzowie wzbogacą swoje życie duchowe. In touch z Charles’em Stanley’em oraz Joyce Meyer w programie Codzienna radość życia wskazywać będą na niezmienne prawdy zawarte w Piśmie Świętym.

Telewizja TBN Polska nie zapomniała również o najmłodszych widzach, dla których szykuje coś naprawdę specjalnego. Znana produkcja Księga Ksiąg pojawi się na antenie TBN Polska jeszcze w tym sezonie. Czego spodziewać się mogą mali widzowie? Wielu przygód, zaskakujących zwrotów akcji, poznania historii biblijnych, a co najważniejsze, cennych lekcji, które z nich wyciągną.

Na antenę powróci również radosna Rodzina Treflików, która będzie bawić i uczyć małych widzów. Polska produkcja, która zyskała sympatię wielu, z pewnością przyciągnie uwagę także widzów telewizji TBN Polska.

Na zakończenie warto przypomnieć, że telewizja TBN Polska jest dostępna między innymi u takich operatorów jak Canal+, Orange, Toya, Netia, Vectra, Cyfrowy Polsat, na WP Pilot.

Szczegółowa lista znajduje się na stronie internetowej https://www.tbnpolska.tv/jak-odbierac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *