Jesień na kanale Disco Polo Music

Disco Polo Music od 3 października w każda sobotę zapewni wszystkim fanom muzyki tanecznej 3 niezwykłe programy: dwie nowości i jedną kultową kontynuację.

 

Każda sobota tej jesieni w Disco Polo Music gwarantuje dobrą zabawę. Od 3 października stacja wprowadzi swoich widzów w 3 różne klimaty muzyczne: rano biesiadnie w programie „Łączy nas muzyka”, w południe koncertowo w „Moje disco, moje wszystko”, a popołudniu z humorem w „Przystanku disco”.

Łączy nas muzyka (sobota, 11:00)to nowość w ramówce Disco Polo Music. Będzie to wyjątkowa lista przebojów prowadzona przez Kasię Morawską, która zabierze widzów w muzyczną podróż po Polsce. Prowadząca odwiedzi najciekawsze zakątki kraju, gdzie ze swoimi gośćmi będzie odkrywała rodzime tradycje i zwyczaje, ale przede wszystkim sprawdzi, co gra w duszach Polaków z różnych stron. „Łączy nas muzyka” to wyjątkową okazję poznać oblicze gór, Mazury, czy Śląska z innej perspektywy. Całość dopełniają przeboje, które wprowadzają niesamowitą atmosferę i oddają klimat danego regionu.

Moje Disco Moje Wszystko (sobota, 13:00) Koncertowe show, w którym nie zabraknie najlepszej muzyki i najpopularniejszych gwiazd. Dowiemy się jak wyglądały ich pierwsze kroki w branży, gdzie szukają natchnienia do tworzenia nowych wyjątkowych utworów oraz jakie niespodzianki muzyczne przygotowali dla swoich fanów w najbliższej przyszłości. O tym wszystkim artyści opowiedzą podczas rozmów z prowadzącą Pauliną Sykut-Jeżyną. Gośćmi 3 sezonu będą między innymi: Sławomir, Daj to Głośniej, Andre, Miły Pan, Mateusz Mijal, Stachursky, Camasutra, Nowator, Paweł Gołecki, Zbóje i wielu innych.

Przystanek Disco (sobota, 16:30) Nowy program rozrywkowy, prowadzony przez paczkę przyjaciół: Krzysztofa Aratyka, Jana Kiepasa (Johny), Katarzynę Szklarczyk i Marcina Koneckiego (Pączka).  Program podzielony jest na bardzo dynamiczne części, w których będzie można zobaczyć jak wygląda dzień z życia artysty disco polo, jak gwiazdy odnajdują się w ogniu nietypowych pytań oraz będzie można podpatrzeć pomysły na to, w jaki sposób uatrakcyjnić swoją imprezę. Dodatkowo każda z gwiazda będzie musiała wykazać się w 3 różnych, nietypowych konkurencjach. Gośćmi programu będą między innymi: Piękni i Młodzi, Bobi czy Maczo.

Ponadto codziennie, na antenie Disco Polo Music aż 7 tematycznych bloków muzycznych, w których każdy fan disco znajdzie coś dla siebie- kawałki wprawiające w nastrój na dobry początek dnia, przeboje weselne, hity, które podbiły listy przebojów, czy nowości, które za chwilę będą na ustach wszystkich! A w piątek i sobotę nie zabraknie również weekendowych wieczornych pasm imprezowych. Oprócz tego w Disco Polo Music programy, które cieszą się popularnością wśród widzów: odkrywający kulisy branży magazyn muzyczny Disco Polo Life (codziennie o 17:00), Top 10-lista przebojów (codziennie 18:00) oraz Ranking- sukcesy i porażki (niedziela 10:00), teleturniej Gwiazda vs. Gwiazda (niedziela 10:30).

Kanał Disco Polo Music jest dostępny na platformach cyfrowych:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *