MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Jesień na kanale Discovery Life

Discovery Life to kanał, który w swoich programach pokazuje różne oblicza codzienności. Tu zawsze w centrum jest człowiek i jego problemy. W Discovery Life nie ma tematów tabu – kanał przedstawia życie takim, jakie jest. Tak będzie też w nowym sezonie. Jesienią stacja skupi się między innymi na nietypowych relacjach rodzinnych oraz walce z barierami i ograniczeniami, zarówno fizycznymi, jak i psychicznymi. W czwartkowe wieczory na widzów czekają filmy dokumentalne, poruszające wyłącznie ważne i często kontrowersyjne tematy.

 

Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. To powiedzenie nie dotyczy bohaterek programu, który jesienią zagości na antenie kanału Discovery Life. „Obsesyjna miłość sióstr” pokaże jak silnie mogą być ze sobą związane siostry. Bohaterki jedzą te same potrawy, śpią w jednym łóżku, a nawet dzielą się chłopakiem! Tak bliskie relacje często spotykają się z krytyką ze strony rodziny, partnerów, a nawet lokalnych społeczności. Jaka jest cena uzależnienia od siostrzanej miłości?

Justin Bane jest właścicielem wyjątkowego kompleksu sportowego, w którym pomaga klientom zmierzyć się z bardzo „Osobistymi wyzwaniami”. Justin i jego ekipa zmieniają życie podopiecznych, wspierając ich psychicznie i rehabilitując fizycznie. Ich kompleksowa przemiana odbywa się w najnowocześniejszym obiekcie fitness w Teksasie.

Discovery Life słynie ze swojego czwartkowego pasma dokumentalnego. Pokazuje w nim filmy, które prowokują do zmiany spojrzenia na wiele aspektów życia. „Najbystrzejsze dzieci na świecie” to dokument oparty na książce Amandy Ripley. Film przedstawia historie czworga amerykańskich nastolatków żyjących w krajach, gdzie edukacja jest na wyższym poziomie niż w Stanach Zjednoczonych. Dokument wsłuchuje się w głos uczniów, którzy na podstawie własnych doświadczeń radzą jak zreformować amerykańskie szkolnictwo. Z kolei celebrytka Jodie Marsh przyjrzy się kwestii późnego macierzyństwa, które może, ale nie musi wiązać się z dużym ryzykiem.

W filmie dokumentalnym „Ciąża 35+ wg Jodie Marsh” sprawdzi do czego ludzie są zdolni, aby stworzyć wymarzoną rodzinę. Natomiast w następnym niekonwencjonalnym dokumencie „Kobiety, które płacą za seks”, Jodie rozmawia z kobietami, które płacą mężczyznom za seks oraz z mężczyznami, którzy świadczą takie usługi. Celebrytka spróbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, czy panie traktują taki seks jako zwykłą transakcję biznesową i czy są w stanie oddzielić go od miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *