MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Jesień na kanale HGTV

Żyjemy w stresujących czasach. Warto oderwać się na chwilę i zajrzeć do HGTV. To tu można znaleźć piękne i kojące zielone ogrody, spektakularne metamorfozy wnętrz czy niesamowite domy w różnych rejonach świata. HGTV to także nieoceniona dawka inspiracji i eksperckich porad dla wszystkich tych, którzy chcą coś zmienić w swoich mieszkaniach czy domach. Kreatywnie i bez stresu!

 

Jesienią w HGTV wielkie święto! Program „Nowa Maja w ogrodzie” obchodzi 18. urodziny! Maja Popielarska już od wielu lat pokazuje widzom najpiękniejsze i najbardziej interesujące przestrzenie zielone w kraju i za granicą. Dziennikarka wie prawie wszystko o roślinach rosnących w ogrodach i na balkonach. Już od osiemnastu lat inspiruje widzów i namawia ich do gry w zielone.

Remont potrafi być stresujący. Kto próbował, ten wie. Najpierw pod wpływem chwili kupujemy jakąś nieruchomość i z łatwością wyobrażamy sobie jej spektakularną metamorfozę. Potem zwykle nie jest już tak różowo i zastanawiamy się „Jak mogliśmy kupić ten dom?”. W takiej sytuacji najlepiej wezwać na ratunek mieszkającą w San Antonio projektantkę i renowatorkę wnętrz – Kim Wolfe. Ekspertka HGTV w każdym miejscu potrafi znaleźć potencjał i z sukcesem go wykorzystać. Dzięki jej umiejętnościom, bezosobowa przestrzeń może zamienić się w dom, który pokochają jego właściciele.

Gorzej, jeśli pary kompletnie nie zgadzają się co do wystroju swojego wspólnego lokum. Ona lubi styl industrialny. On chciałaby mieć w domu meble w stylu barokowym. Jak w takich przypadkach osiągnąć „Stylowy kompromis” najlepiej wie zespół projektowy Christina Valencia i Kele Dobrinski. Łączą i dobierają style tak, aby stworzyć idealny projekt, który zaspokoi wyjątkowe gusta wszystkich mieszkańców. Dzięki ich nietuzinkowym pomysłom, powstają oryginalne koncepcje wnętrzarskie, będące czymś więcej niż tylko kreatywnym kompromisem. To prawdziwa sztuka łączenia elementów w zupełnie nowy styl. Ich projekty są niepowtarzalne i bardzo oryginalne. To nieocenione źródło inspiracji dla wszystkich widzów.

Na świecie jest coraz więcej osób ”, które kupują stare, podniszczone domy do remontu, żeby po odnowieniu móc je sprzedać ze sporym zyskiem. Jednak zanim dojdą do ostatniego etapu i na tym zarobią, po drodze czeka na nich niezły tor przeszkód. Zwłaszcza, jeśli robią to po raz pierwszy. Niespodziewane wydatki, zaskakujące awarie, źle dobrane materiały, mało kompetentni fachowcy i nieustanna walka z budżetem to tylko część atrakcji. Każdego dnia podejmują setki decyzji i niemałe ryzyko, żeby osiągnąć swój cel – sprzedać nieruchomość i zarobić na tym spore pieniądze. W niektórych odcinkach programu „Mój pierwszy remont” gościnnie pojawią się gwiazdy HGTV Chip i Joanna Gaines, którzy pomogą bohaterom w ich wielkich projektach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *