Jesień na kanale TVN Fabuła

Największe hity filmowe, klasyka kina, seriale, materiały zza kulis. Wszystko to wielbiciele X muzy znajdą na antenie TVN Fabuła również tej jesieni. Oferta kanału zadowoli nie tylko amatorów kinowych nowości, lecz również widzów, którzy cenią sobie powrót do swoich ulubionych programów i seriali.

 

Na antenę powrócą docenione przez widzów polskie produkcje. W kolejnym sezonie „Andrzej Sołtysik przedstawia” goście podzielą się z prowadzącym swoją wiedzą na temat sztuki filmowej, zdradzą sekrety warsztatu oraz opowiedzą anegdoty z planów zdjęciowych. Będzie to wyjątkowa okazja, by przybliżyć widzom proces powstawania dzieła filmowego – od tworzenia scenariusza do pracy nad rolą. Wśród zaproszonych gości znajdą się uznani reżyserzy, aktorzy oraz pisarze. Andrzej Sołtysik ponownie zabierze widzów w podróż po fascynującym świecie filmu.

Powrócą również „Dziewczyny z Hollywood”. Anna Wendzikowska tym razem przyjrzy się aktorkom współczesnego kina. Prowadząca odkryła już przed widzami sekrety prawdziwych legend i ikon fabryki snów. Jesienią przybliży sylwetki gwiazd, które osiągnęły w przemyśle filmowym bardzo wiele, a ich kariera wciąż się rozwija. Czemu zawdzięczają popularność i uwielbienie fanów? Jaki jest sekret ich urody? Na czym polega magnetyzm największych gwiazd srebrnego ekranu? Prowadząca i tym razem przypomni najważniejsze role, zdradzi tajniki makijażu i spróbuje odtworzyć niezapomniane stylizacje „dziewczyn z Hollywood”.

TVN Fabuła zadba o to, by najwięksi miłośnicy kina znaleźli w ofercie kanału coś dla siebie. Nie zabraknie wysokobudżetowych produkcji prosto z Hollywood. Uwielbiana na całym świecie seria filmów o komiksowych superbohaterach pojawi się w ofercie stacji. „Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie” przedstawi losy Steve’a Rogersa – przeciętnego amerykańskiego żołnierza, który  w wyniku ryzykownych eksperymentów medycznych zostaje pierwszym z Avengersów. W kontynuacji zatytułowanej „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz” przyjdzie mu zmierzyć się z dobrze znanym przeciwnikiem. Z pomocą ruszą jednak przyjaciele: Czarna Wdowa oraz Nick Fury. Plejada gwiazd, humor oraz zapierające dech w piersiach efekty specjalne przesądziły o ogromnym sukcesie kolejnego filmu z uniwersum wytwórni Marvela. „Avengers: Czas Ultrona” po raz drugi zgromadził na ekranie najpopularniejszych superbohaterów. Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa, Thor, Hulk, Sokole Oko oraz Iron Man ponownie staną do walki w obronie ludzkości. W jesiennej ramówce stacji nie zabraknie „Strażników Galaktyki” – jest to idealna propozycja dla wszystkich, którzy oprócz strony wizualnej cenią sobie oryginalne postacie i skrzące się humorem dialogi.

Z przygotowanych na jesień propozycji filmowych widzowie będą mogli wybierać ulubione gatunki. Wielbiciele sci-fi przeniosą się w przyszłość za sprawą wizjonerskiego dzieła Christophera Nolana. „Interstellar” to połączenie zdjęć, muzyki, gry aktorskiej oraz reżyserii na najwyższym poziomie. Matt Damon, jako Jason Bourne, odsłoni kulisy pracy służb wywiadu. Filmowa adaptacja powieści Roberta Ludluma trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej sceny. Idealną propozycją na jesienne wieczory będzie także komediowa seria „Kac Vegas”. Grupa przyjaciół udowodni, że nic nie cementuje męskich relacji tak, jak szalony wieczór kawalerski i zmagania z jego konsekwencjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *