Sieci kabloweSport w TV

Jesień pełna nowości w E-sport TV

Jesień w kanale E-sport to przede wszystkim imprezy organizowane przez Super Game w całej Polsce. Będziecie mieć możliwość obejrzeć zmagania drużyn w Pucharze Polski Szkół Średnich, Pucharze Kobiet oraz rozgrywki z Ligi Miast. Najbliższe zmagania i rozpoczęcie sezonu 2019 / 2020 to Sztum (14-15 września) oraz Krzeszowice (21-22 września). Czyli przed nami dwa bardzo interesujące weekendy zmagań na arenie CS:GO.

 

 

Dodatkowo na naszej antenie już od sierpnia możecie oglądać nowe pasmo Gramy z Rockiem – RDR2.

Remigiusz „ROCK” Maciaszek będzie w godzinnym paśmie spotykał się z Wami przy najlepszych grach. Na pierwszy ogień idzie Red Dead Redemption 2. Tej gry nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Produkcja ze stajni RockStar, którą ma wielkie szanse na stanie się grą roku 2019.

Na koniec zmieniona forma „The Borys Show”. Pozostajemy w formacie godzinnym, lecz podzielonym na 2 części. W pierwszej gość opowie o swoich przygodach ze światem sportów elektronicznych czy gamingiem. W drugiej jednak zagłębimy się w przeszłości dowiemy się wszystkich sekretów z okresu dzieciństwa i młodzieńczego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *