MediaZapowiedzi TV

Jesień pełna wrażeń, wrzesień w AXN

Gillian Anderson na tropie życia pozaziemskiego; Arnold Schwarzenegger walczący z korporacją klonującą ludzi; najlepsi snajperzy amerykańskiej armii stający do walki z tajemniczymi przeciwnikami; Jack Nicolson na tropie seryjnego mordercy oraz zabawne perypetie rodziny Hrabiego Draculi. We wrześniu widzowie AXN zobaczą filmy UFO, 6-ty dzień, Snajper: Niewidzialny zabójca, Obietnica, Snajper: Ostatni strzał oraz maraton wszystkich części Hotelu Transylwania.

 

W filmie UFO młody student matematyki, Derek Echevaro (Alex Sharp) próbuje udowodnić istnienie życia pozaziemskiego za pomocą matematycznych równań. Derek jest przekonany, że był świadkiem przelotu UFO nad ziemią. W badaniach pomagają mu jego dziewczyna Natalie (Ella Purnell) i profesor matematyki, dr Hendricks (Gillian Anderson). Szybko okazuje się, że są na właściwym tropie, gdy zostają aresztowani przez FBI.

Premiera filmu UFO w sobotę 3 września o godz. 15:55

Akcja filmu 6-ty dzień rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Adam Gibson (Arnold Schwarzenegger), doświadczony pilot i szanowany ojciec rodziny, odkrywa, że padł ofiarą nielegalnego eksperymentu klonowania Jego miejsce zajął człowiek, który wygląda i zachowuje się zupełnie jak on. Ścigany przez bezwzględnych zabójców Adam trafia na trop korporacji, która wbrew prawu klonuje ludzi czerpiąc z tego krociowe zyski. Wkrótce jej szefowie przekonają się, że sklonowali niewłaściwego człowieka, bo Adam Gibson nie ma zamiaru poddać się bez walki.

Premiera filmu 6-ty dzień w niedzielę 4 września o godz. 20:00

Maraton filmów Hotel Transylwania to trzy części animowanej historii, która opowiada o zabawnych perypetiach Hrabiego Draculi oraz jego 118-letniej córka, Mavis. Hrabia Dracula jest właścicielem tajemniczego hotelu dla potworów, w którym nie ma miejsca dla ludzi. Wszystko zmienia się gdy Mavis zakochuje się w człowieku.

Maraton filmów Hotel Transylwania już w sobotę 17 września o godz. 12:15

W filmie Snajper: Niewidzialny zabójca elitarni snajperzy Brandon Beckett (Chad Michael Collins) i Richard Miller (Billy Zane) walczą z ekstremistami na Bliskim Wschodzie. Otrzymują nowe zadanie: ochronę gazociągu z Gruzji do Europy Zachodniej przed ekstremistami. Snajperzy stają do walki z tajemniczym strzelcem, który blokuje ich dokładną lokalizację. Okazuje się, że w szeregach amerykańskiej armii doszło do zdrady.

Premiera filmu Snajper: Niewidzialny zabójca w sobotę 17 września o godz. 01:20

Film Obietnica opowiada historię szeryfa Nevady, Jerry Black (Jack Nicholson), który obiecuje matce zamordowanej dziewczynki, że znajdzie mordercę. Jerry nie wierzy, że policja aresztowała właściwego człowieka. Szeryf szybko odkrywa, że ​​jest to trzecie takie morderstwo w okolicy. Jerry kupuje starą stację benzynową w górach w pobliżu miejsca zbrodni, aby szukać wysokiego mężczyzny, który jeździ czarnym kombi.

Premiera filmu Obietnica w niedzielę 18 września o godz. 20:00

W filmie Snajper: Ostatni strzał Brandon Beckett (Chad Michael Collins), Richard Miller (Billy Zane) i sierżant Thomas Beckett (Tom Berenger) wyruszają do Kolumbii, w celu rozprawienia się z tamtejszym kartelem narkotykowym. Na miejscu czeka na nich śmiertelnie niebezpieczny snajper z zaawansowanym uzbrojeniem, z jakim nikt dotąd nie miał do czynienia.

Premiera filmu Snajper: Ostatni strzał w sobotę 24 września o godz. 00:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *