Jesień w EWTN Polska i wejście do pierwszej kablówki (wideo)

Jesień to doskonały czas na zmiany. EWTN Polska przygotowuje się do wejścia na pierwszą kablówkę, o szczegółach poinformuje już niedługo, a obecnie wzbogaca program o kolejne propozycje.

 

 

 

 

Na życzenie Widzów każdego dnia o godz. 18.00 będziemy transmitować wieczorną Mszę świętą z kościoła św. Piotra i św. Pawła z Tyńca. Świątynia, z której nadajemy sygnał, mieści się w najstarszym w Polsce klasztorze benedyktyńskiej wspólnoty. Z tego miejsca od kilku miesięcy transmitujemy także poranną modlitwę Kościoła czyli Jutrznię. Warto dodać, że od prawie roku codziennie transmitujemy Eucharystię z Kaplicy św. Maksymiliana w Niepokalanowie, z miejsca które budował i w którym modlił się Szaleniec Niepokalanej.

Obok wieczornej Mszy św. w naszym programie pojawiła się modlitwa różańcowa. Rano, przed południem i wieczorem zgodnie z rytmem różańcowych tajemnic modlą się z nami siostry zakonne z pensjonariuszami Zakładu Opiekuńczego, rodziny, klerycy i młodzież (SZCZEGÓŁY TUTAJ). Wśród modlitewnych nowości w niedzielę o godz. 12.00 zachęca na wspólny Anioł Pański z zespołem EWTN Polska. 

To nie jedyne zmiany. Od kilku tygodni w programie można usłyszeć dobrą chrześcijańską muzykę. Fisheclectic z „Chcę widzieć Cię”, „Podróżnikiem”, „Chce widzieć Cię” to słuchana przez różne chrześcijańskie środowiska muzyka na najwyższym poziomie. Warto dodać, że Zespół udzielił nam darmowej licencji na wykorzystanie swojej twórczości, za co raz jeszcze dziękujemy.

 

3 myśli na temat “Jesień w EWTN Polska i wejście do pierwszej kablówki (wideo)

 • 16 października 2019 o 20:28
  Permalink

  Obstawiam że to będzie… VECTRA.

  Odpowiedz
 • 18 października 2019 o 20:46
  Permalink

  Zapewne JAMBOX oni dosyć otwarci są dla kanałów niszowych.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *