Zapowiedzi TV

Jesień w TVN 7 pełna seriali

Nadchodzące jesienne wieczory najlepiej spędzać z TVN7. W ofercie programowej kanału pojawią się nie tylko świetne seriale, takie jak: „Porwani”, „Strzelec”, „Kości” czy „W garniturach”, ale także fascynujące dokumenty i duża porcja filmowych hitów. W TVN7 otwieramy sezon na oglądanie!
 

 
W październiku na antenie TVN7 zadebiutuje serial „Porwani” („Gone”). Obraz ten powstał na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Chelsea Cain – „One kick”, a jedną z głównych ról zagrał Chris Noth. „Porwani” to historia uprowadzonej w dzieciństwie Kit Lannigan, która zostaje uratowana przez agenta FBI Franka Novaka (Chris Noth). To właśnie on namawia ją, by dołączyła do specjalnej grupy zadaniowej. Czy doświadczenia z przeszłości pomogą głównej bohaterce w rozwiązywaniu spraw innych zagadkowych zaginięć i porwań?
TVN7 przygotowała też niespodziankę dla wszystkich fanów serialu „Strzelec”. Już we wrześniu pokaże drugi sezon produkcji, w której amerykański snajper Bob Lee Swagger (Ryan Phillippe) po raz kolejny znajdzie się w samym środku spisku zagrażającego nie tylko bezpieczeństwu całego kraju, ale także życiu jego najbliższych.
To nie wszystkie propozycje serialowe TVN7. Na antenie kanału nie zabraknie kultowych produkcji, które obowiązkowo powinien zobaczyć każdy widz. We wrześniu dwunasty – finałowy sezon kryminalnej serii „Kości”. Główna bohaterka, antropolog, dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) nie ma sobie równych w identyfikacji zwłok. Kiedy standardowe metody okazują się bezużyteczne – ona i jej zespół pomagają FBI odczytywać wskazówki pozostawione na ciałach ofiar. Jakie ciekawe sprawy trafią do nich tym razem? W listopadzie kanał przypomni widzom pierwszy sezon serialu „W garniturach”, w którym jedną z głównych ról zagrała obecna księżna Sussex Meghan Markle. Perypetie pracowników nowojorskiej kancelarii prawniczej śledzą miliony widzów na całym świecie. Pozycja obowiązkowa!
W TVN7 propozycje dla siebie znajdą także miłośnicy filmów dokumentalnych. W paśmie  „Udokumentowane w siódemce” stacja zaprezentuje starannie wybrane propozycje. The Family – dzieci psychodelicznej sekty” odsłania historię Anne Hamilton-Byrne, nauczycielki jogi z Australii oraz jej męża, którzy nielegalnie adoptowali i przetrzymywali dzieci. Kolejny fascynujący dokument to „Niby monogamiczni”. Czy monogamia i tradycyjne wartości funkcjonujące w zachodniej kulturze w ogóle mają rację bytu? Na to pytanie odpowiedzą nie tylko psychologowie, antropolodzy czy seksuolodzy, ale także zwykłe pary. Przyjdzie także pora na romantyczną historię ze zbrodnią w tle. „Morderstwo z miłości” przedstawia skomplikowaną historię Jensa i Elizabeth, którzy zostali skazani za zabójstwo rodziców dziewczyny.
„Jonestown: raj utracony” – to dokument o Jimie Jonesie i jego sekcie o nazwie Świątynia Ludu. W 1978 roku doszło w niej do masowego samobójstwa prawie tysiąca osób.
Jak doszło do takiej tragedii? Kolejny dokument, „Cholesterol – wielki blef”, pokazuje ogrom dochodów branży spożywczej oraz farmaceutycznej, które dzięki produktom dedykowanym diecie niskotłuszczowej zarabiają miliony dolarów.
TVN7 to także filmowe hity. Tej jesieni w ramówce m.in. wszystkie części przygód Harry’ego Pottera i kultowa produkcja o wampirach  „Zmierzch: Przed świtem” – część 1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *