MediaTVPZapowiedzi TV

Jesień w TVP Info

Z najnowocześniejszego studia w Polsce i jednego z najbardziej innowacyjnych w Europie, niemal przez całą dobę dziennikarze TVP INFO relacjonują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata. Jesienią na antenie TVP INFO pojawią się nowe propozycje programowe. Nie zabraknie, również programów znanych i cenionych przez widzów.

 

 

WSTAJE DZIEŃ, pn-pt godz. 6:05

O filiżankę kawy widzowie muszą zatroszczyć się sami, o całą resztę dbają Anna Popek i Adam Giza. Oprócz fleszy informacyjnych poranny blok TVP INFO zawiera także informacje z show biznesu, przegląd prasy, wiadomości z różnych regionów Polski, lekkie felietony i przegląd trendów na portalach społecznościowych. Do tego rozmowy z gośćmi – zarówno na tematy polityczno-społeczne, jak i te nieco lżejsze.

JEDZIEMY, pn-czw godz. 7:10 i JEDZIEMY DALEJ, pn-czw godz. 8:00

Czerwcowa nowość antenowa zdobyła uznanie widzów. Programu Michała Rachonia nie zabraknie także w jesiennej ramówce. Do swoich audycji charyzmatyczny prowadzący zaprasza zarówno polityków, jak i publicystów i komentatorów.

MINĘŁA 20, nd-czw, godz. 20:10

Główny wieczorny program publicystyczny TVP INFO. W studiu bohaterowie dnia: politycy, komentatorzy, dziennikarze, biznesmeni, liderzy związkowi, ludzie kultury. Analityczne podsumowanie najważniejszych wydarzeń. W roli prowadzących: Danuta Holecka, Michał Rachoń, Adrian Klarenbach i Krzysztof Ziemiec.

STUDIO POLSKA, sobota godz. 21.50

To przykład „żywej telewizji” w uwielbianej przez widzów odsłonie. Program publicystyczny, w którym mikrofon przejmuje publiczność. Studio jest otwarte dla wszystkich chcących publicznie zabrać głos w sprawie, która jest tematem odcinka. Prowadzący – Magdalena Ogórek i Jacek Łęski – moderują rozmowę, która często aż kipi od emocji.

WORONICZA 17, niedziela godz. 9:50

W luźnej formule, bez krawatów, przy niedzielnej kawie. Rozmowy z politykami wszystkich ugrupowań politycznych na najważniejsze tematy tygodnia. Program prowadzą Michał Rachoń i Krzysztof Ziemiec.

W PEŁNYM ŚWIETLE, niedziela godz. 21:00

W programie pokazujemy wydarzenia/zmiany/reformy, które odmieniły życie Polaków. Opowiadamy o tym, jak było wcześniej i co się zmieniło. Druga część to rozmowa o tych zmianach w studiu z politykiem. Trzecia – polityka od kuchni z gościem w roli głównej. Program prowadzi Ewa Bugała.

STREFA STARCIA, niedziela godz. 21:50

Starcie idei politycznych z polityczną grą, dziennikarzy z politykami i polityków z publicznością. Michał Adamczyk zaprasza do studia gościa – znaną postać życia publicznego i zadaje mu wraz z dziennikarzami i publicznością wiele ważnych i trudnych pytań.

WIDZIANE Z POLSKI, pn-pt, godz. 19:00

Najważniejsze wydarzenia międzynarodowe z polskiej perspektywy i najistotniejsze procesy zachodzące na świecie, a bezpośrednio oddziałujące na nasz kraj. Program przygotowuje redakcja zagraniczna TVP INFO.

STUDIO WSCHÓD, sobota, godz. 17:30

Program emitowany od czasu powstania TVP INFO, teraz w nowej odsłonie. Maria Przełomiec i jej goście bieżące wydarzenia z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Azji i Kaukazu będą teraz analizować w nowym studiu i w odświeżonej oprawie.

STUDIO ZACHÓD, niedziela, godz. 18:30

Polityka europejska i transatlantycka na widelcu. W roli prowadzących Dominika Cosić (z Brukseli) i Krzysztof Ziemiec (ze studia w Warszawie). Wraz ze swoimi gośćmi, dyskutują o roli i miejscu Polski w Unii Europejskiej oraz NATO, a także o wydarzeniach, które kształtują Sojusz i Wspólnotę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *