Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Jesienna promocja na smartfon Motoroli

Jesień zagościła na dobre i właśnie z tej okazji Motorola przygotowała specjalną ofertę dla osób poszukujących sprawdzonego smartfona, który nie zrujnuje ich domowego budżetu. Bez wątpienia swoje poszukiwania warto skierować w stronę motoroli moto g10. Model ten intryguje nietypowym designem oraz atrakcyjną ceną, która została dodatkowo obniżona przez producenta. Osoby rozważające zakup powinny się śpieszyć. Promocja potrwa tylko przez kilka dni.

 

moto g10 posiada system czterech aparatów o wysokiej rozdzielczości 48 MP, który robi ostrzejsze i jaśniejsze zdjęcia. Tryb nocny sprawi, że zdjęcia po zmroku będą intensywniejsze o bardziej realistycznych kolorach oraz zaskakującej wyrazistości. Ultraszerokokątny obiektyw obejmujący 118° mieści w kadrze 4 razy więcej obrazu w porównaniu ze standardowym obiektywem 78 stopniowym. Aparat Macro Vision pozwala ustawić obiektyw czterokrotnie bliżej obiektu, dlatego można dostrzec detale, które pozostałyby niewidoczne przy użyciu standardowego obiektywu. Czujnik głębi daje możliwość rozmycia tła zdjęć z regulowaną intensywnością, by uzyskać profesjonalnie wyglądające portrety.

Na wyświetlaczu Max Vision HD+ o przekątnej 6,5” gry, filmy i wideokonferencje będą się prezentować wyjątkowo realistycznie. Dzięki częstotliwości odświeżania 90 Hz obraz jest płynniejszy i widać na nim mniej opóźnień, co zwiększa przyjemność z oglądania. W telefonie wbudowano pamięć masową o pojemności 64 GB na zdjęcia, filmy, muzykę, aplikacje i gry, ale zawsze można ją rozbudować przy użyciu karty microSD.

Wyjątkowo pojemna bateria 5000 mAh w moto g10 wystarcza na ponad dwa dni działania po jednym naładowaniu. Wysoką wydajność gwarantuje ośmiordzeniowy układ Qualcomm® Snapdragon™ 460. Edycja plików, szybkie ich udostępnianie, oglądanie filmów z płynnym obrazem czy granie nie stanowią żadnego problemu.

Promocje w sklepach

Między 5 a 11 listopada 2021 r. motorola moto g10 dostępna będzie u wybranych partnerów w cenie 599 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *