Jesienna ramówka Radia Kolor

Więcej wiadomości lokalnych, nowe programy i nowe głosy – 20 września rusza nowa ramówka Radia Kolor 103 FM. Sprawdź, co dla Was przygotowaliśmy!

 

Słuchaczy Radia Kolor od poniedziałku do piątku będzie budzić duet: Alicja Bendkowska i Przemek Cacak. Ich program „Zacznij z Kolorem!” potrwa od 6:00 do 9:00. Co pół godziny czekają na Was „Wiadomości Radia Kolor”, informacje z warszawskich dróg w „Pomocy drogowej” oraz solidna dawka energetycznego „Barwnego grania”. Nowością będzie „Najtrudniejszy konkurs świata”, czyli dźwiękowe zagadki, które pojawią się na antenie tuż po 8:00.

Między 9:00 a 12:00 „Dzień barwny” na 103 FM powie Konrad Czubaj. W programie m.in. nowy konkurs „Small Talk”, w którym będziecie mogli poczuć się niczym prawdziwe gwiazdy, „Ekosfera” – ekologiczny magazyn Pawła Worobieja i „Muzyka (nie) z tego świata”, w której Konrad będzie prezentować muzyczne perełki z najprzeróżniejszych zakątków świata.

Po urlopie na antenę Radia Kolor wraca Martyna Wawryło, która zaprosi słuchaczy na „Zbawienie w pracy” w godzinach 12-15. We wtorki i czwartki ponownie dołączy do niej Kamila Kalińczak, która w programie „Ą Ę w Kolorze” rozprawi się z kolejnymi językowymi zagwozdkami. Codziennie po 14:15 Kolor przedstawi także najciekawsze kulturalne wydarzenia nadchodzących dni – w magazynie „Warszawa po godzinach”.

Gospodarzem pasma „W dobrą stronę” między 15:00 a 18:00 będzie nowy głos Radia Kolor – Marcin Kotyński. W programie swoje fascynujące zagadki dotyczące historii Warszawy zaprezentuje Paweł Łoś ze Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych „Złota Kaczka” – w konkursie „Zaklęte rewiry”, który pojawi się codziennie o 16:15. Oprócz „Pomocy drogowej” na antenie także co pół godziny pojawią się „Wiadomości Radia Kolor”, tym samym zwiększymy liczbę lokalnych serwisów informacyjnych.

Wieczorem za sterami Koloru tradycyjnie zasiądzie Paweł Worobiej i zaprosi na program „Kolor po godzinach” – w godzinach 18:00-21:00. Pojawią się inspirujący goście – zarówno ci z pierwszych stron gazet, jak i ci, których dopiero warto poznać. Tematem będzie muzyka, kino, teatr, wszystko czym żyje kulturalne miasto. Do tego pełnowartościowa porcja najnowszej muzyki w cyklu „Płyta wieczoru” i konkurs „Łowcy gwiazd”.

W dni robocze po 21:00 Radio Kolor utrzymuje muzyczne audycje autorskie:
W poniedziałki – „Kawałek Polski”, w którym Martyna Wawryło prezentuje najciekawszą muzykę polskich artystów.
We wtorki o tej samej porze Paweł Worobiej prezentuje dźwięki z pogranicza muzyki soul, r’n’b i blues w „Muzyce miasta”.
W środy Konrad Czubaj zaprasza na godzinę z gitarowym brzmieniem w swojej „Teorii strun”.
W czwartki muzyczne rozmaitości będzie prezentował Marcin Sobesto, który zaprasza na dwugodzinną wizytę w jego „Biurze piosenek znalezionych”.
Piątkowe wieczory nieustannie należą do DJ-a Dio, który wraz z konceptem klubowo-restauracyjnym SEN Warsaw zaprasza na „SEN w Kolorze”.

W sobotnie poranki między 8:00 a 10:00 przywita Was Leszek Śledziński, a między 10:00 a 15:00 – Piotr Taraszka. Niedziele w godzinach 10:00-15:00 spędzicie w towarzystwie Adama Gołaszewskiego.

Po dwóch latach nieobecności na naszą antenę wraca Justyna Sokołowska, którą będzie można usłyszeć w akcjach specjalnych przygotowywanych dla naszych partnerów.

Kolejną nowością będzie program „No i pięknie” w niedzielę między 15:00 a 16:00. Martyna Wawryło i dr Robert Chmielewski z Prime Clinic będą w nim odpowiadać na pytania słuchaczy z dziedziny szeroko pojętej medycyny estetycznej. Program będzie dostępny także w formie wideo na radiokolor.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *