Radio

Jesienna ramówka Radia ZET

W poniedziałek, 30 sierpnia, Radio ZET wprowadza jesienną ramówkę. Na antenie m.in.: nowy duet “Uważam ZET”, nowa formuła programów autorskich, nowe pasma i nowy weekendowy program o podróżach i kuchniach świata.

 

Od poniedziałku do piątku między 14:00 a 18:00 “Uważam ZET” poprowadzi duet z niebanalnym poczuciem humory – Michał Korościel i Marcin Sońta. Za sterami codziennego wieczornego pasma “Siła muzyki na wieczór” (18:00-22:00) zasiądzie Mateusz Ptaszyński. Po nim Hubert Radzikowski poprowadzi “Siłę Muzyki nocą”. W programie między 21:00 a 23:00 audycje autorskie, których pełne wersje będzie można usłyszeć w podcastach na player.radiozet.pl i platformach streamingowych, a także zobaczyć na YouTube Radia ZET. W poniedziałki “Coolturalny wieczór” Eweliny Pacyny i Tomasza Kasprzyka, wtorki – “ZET jak zdrowie” Michała Figurskiego oraz w środy – “ZET jak związki” Beaty Tadli.

Nowym gospodarzem weekendowego “Dzień Dobry Bardzo” (6:00-10:00) będzie Michał Adamski. W niedzielę nowość – “Cały ten świat” Eweliny Pacyny – audycja kulinarno-podróżnicza z udziałem gości. W soboty i niedziele od 13:00 do 18:00 Marcin Wojciechowski zaprosi na “Czas wolny z Radiem ZET”, a w nim: “Taśmy Wojciechowskiego” z kultowymi przebojami, filmowa zabawa ze słuchaczami “Film się urwał”, wywiady z gwiazdami oraz “Muzyczne historie” słuchaczy i zapraszanych gości. Adriana Nowaka będzie można usłyszeć w weekendy od 18:00 do 23:00. W tym czasie: “Lista Przebojów Radia ZET”, “ZET koncert” i “ZET Party” (soboty) oraz “ZET za kółkiem” Joanny Zientarskiej i Michała Adamiuka, “Nie mam pytań” Szymona Majewskiego, “ZET Gadżet”, czyli godzina z nowinkami technologicznymi, e-grami i spotkaniami z ciekawymi postaciami, a także “Sportowy finał tygodnia” przygotowywany z dziennikarzami sportowymi Radia ZET (niedziela).

Na antenę wracają też dobrze znane słuchaczom programy i prowadzący. Niezmiennie gospodarzami codziennego pasma “Dzień dobry bardzo” (5:30-10:00) będą Agnieszka Kołodziejska i Robert Karpowicz. Damian Michałowski poprowadzi “Siłę Muzyki” (10:00-14:00). Nie zabraknie też Kamila Nosela i jego wkrętów, piątkowych spotkań z filmem i Grażyną Torbicką, sobotniej audycji “To właśnie weekend” Beaty Tadli, która w nowej odsłonie większą uwagę poświęci tematyce ekologicznej i działaniom na rzecz ochrony środowiska naturalnego, a także programów publicystycznych – porannego i popołudniowego “Gościa Radia ZET” oraz “7. dnia tygodnia w Radiu ZET”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *