MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Jesienne premiery w TVN Fabuła!

Już 4 października rusza jesienna ramówka kanału TVN Fabuła! Najbardziej filmowa stacja TVN Grupa Discovery to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre kino oraz chcą być na bieżąco z nowinkami z planów zdjęciowych. To właśnie tutaj na widzów czekają najlepsze autorskie programy o tematyce filmowej oraz największe hity ekranu. Tej jesieni nie zabraknie również nowości!

 

Już w październiku TVN Fabuła zaprosi widzów na nowy program „Kino Buzz”. To będzie prawdziwa pigułka kinowej wiedzy w nieoczywistej odsłonie. Opowiemy o najbardziej nietypowych scenach miłosnych, najciekawszych tanecznych popisach oraz spektakularnych filmowych awanturach. Poznamy największych filmowych psychopatów i looserów, największe romantyczki, a także zobaczymy wymagające wielu poświęceń metamorfozy. Wybierzemy najpiękniejsze makijaże i stroje filmowe.

Pokażemy przekrój najbardziej nielogicznych scenariuszy oraz ukochanych kinowych antybohaterów. Zajrzymy do najbrzydszych filmowych wnętrz i wybierzemy najgłupsze kultowe dialogi. Opowiemy, jak filmowcy próbują nas uwieść, wzbudzając określone emocje za pomocą koloru i montażu. To będzie prawdziwy kinowy miszmasz i szalona wycieczka po krawędziach kina!

„Kino Buzz” – od 5 października, wtorki, ok. godz. 22:00-23:00 (zaraz po filmie)

Kolejna jesienna nowość to program „Po drugiej stronie kamery”, który otwiera przed widzami kulisy produkcji filmowej. Przyjrzymy się zawodom, o których większość z nas wie mało, a które są niezwykle istotne dla realizacji filmu. Jak wygląda ich codzienna praca na planie? W programie będziemy gościć m.in. wybitnych polskich scenografów, kostiumologów, dźwiękowców i kierowników produkcji.

„Po drugiej stronie kamery” – od 7 października, czwartki, ok. godz. 22:00 (zaraz po filmie)

Na widzów TVN Fabuła czeka również kolejny sezon programu „Seriaale”, w którym Kaja Klimek z zaproszonymi gośćmi – filmowcami i ludźmi mediów po raz kolejny porozmawia o fenomenie seriali i roli, jaką pełnią we współczesnym świecie. Widz pozna nowinki serialowe, przypomni sobie kultowe produkcje oraz dowie się, czego nie można przegapić.

„Seriaale” – od 4 października, poniedziałki, ok. godz. 22:00 (zaraz po filmie)

Natomiast dla widzów, którzy śledzą każdą informację z polskiej oraz międzynarodowej sceny kinowej, obowiązkową pozycją tej ramówki będzie program „Fabuła News”. Ewelina Witenberg w autorskim serwisie z filmowymi wiadomościami pokaże, co istotnego wydarzyło się na małym i wielkim ekranie w kraju i za granicą. Odsłoni kulisy premier filmowych i planów zdjęciowych. Zapowie też najciekawsze kinowe wydarzenia nadchodzących dni.

„Fabuła News” – od 8 października, piątki, godz. 19:50

A na koniec prawdziwa gratka – cykl filmów krótkometrażowych Studia Munka! Od 8 października w każdy piątek, ok. godz. 22:00 – 23:00 (zaraz po filmie) widzowie będą mieli okazję obejrzeć filmy zrealizowane przez młodych, polskich twórców. W ramach cyklu, TVN Fabuła pokaże produkcje: „Chodźmy w noc”, „Kamień”, „Marcel”, „Maria nie żyje”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *