Jesienny spot Telewizji Polsat (wideo)

Ponad 100 gwiazd najważniejszych programów i seriali oraz nowe logo stacji. Oglądaj spot i sprawdź, co mamy dla Ciebie w jesiennej ramówce! „Przyjaciółki”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Kuchnia”, „Komisarz Mama”, „Kabaret na żywo. Młodzi i moralni”, „Nasz nowy dom”, „Pierwsza miłość”, „Love Island. Wyspa miłości”, „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”, „Ninja Warrior Polska”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Wydarzenia”, sport i wiele więcej. Od jesieni 2021 roku wszystko dostępne również w Polsat Go. Pobierz nową aplikację, wejdź na nowy serwis internetowy, zapoznaj się z ofertą i „Wybierz swoje wszystko”!

 

Motywem przewodnim spotu jest słońce, które płynąc nad dachami miasta, schodzi na ziemię, dając radość wszystkim, którzy napotkają je na swojej drodze. Słoneczne kule rozświetlają się promieniami nowych barw Polsatu, tworząc charakterystyczny wzór, będący istotnym motywem scenografii i dekoracji. Kule wpadają na plany zdjęciowe programów, symbolizując emocje, które towarzyszą ich oglądaniu oraz bogate portfolio kontentu stacji, z którego widz może „wybrać swoje wszystko”. Gwiazdy bawią się kulami, wysyłając widzom pozytywną, słoneczną energię. W ten oryginalny sposób Polsat zaprezentował nową identyfikację wizualną spójną z komunikacją pozostałych marek z Grupy Polsat Plus.

Na planie spotu ramówkowego stawiło się ponad 100 gwiazd z najważniejszych programów stacji. Zdjęcia do tej produkcji były realizowane w kilkunastu lokalizacjach. Zarówno najmodniejsze miejsca w stolicy, jak i podwarszawskie lasy oraz rozlewiska Wisły stały się tłem, na którym rozbłysło nowe słońce Polsatu.

W spocie wykorzystano ponad 500 różnej wielkości kul wykonanych z materiałów odnawialnych, wypełnionych specjalną mieszanką gazów tak, aby spełniały zadania zaplanowane przez twórców spotu – lekko unosiły się w powietrzu lub toczyły się po ziemi. Wszystko w rytmie przewodniego motywu muzycznego spotu, utworu zespołu Fitz and The Tantrums „I Just Wanna Shine”.

 

 

Premiera spotu: 17 sierpnia.

Reżyseria: Armin Kurasz, nadzór kreatywny: Agata Tadra, Andrzej Szajewski, postprodukcja – Znane Studio, udźwiękowienie – Stereotyp Studio. Produkcja – Dział Autopromocji Telewizji Polsat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *