“Jestem z Polski”: jak wygląda życie w Meksyku?

„Jestem z Polski” – nowy cykl w formie podróżniczych wideo blogów, przedstawia widzom świat widziany oczami naszych rodaków mieszkających w najróżniejszych krajach. W dzisiejszym odcinku widzowie Travel Channel przeniosą się z Olą Synowiec do gorącego Meksyku!

 

 

W czwartym odcinku programu „Jestem z Polski” poznamy „najszczęśliwszego człowieka na Ziemi”. Ola Synowiec pochodzi z Kozienic. Zanim na stałe przeprowadziła się do Ameryki Południowej, mieszkała na warszawskiej Pradze-Północ, gdzie organizowała imprezy kulturoznawcze. Z wykształcenia jest filologiem polskim, a z zamiłowania podróżniczką. To właśnie ciekowość ludzi i różnych kultur przywiodła ją do Meksyku.

W programie bohaterka oprowadzi widzów po zakamarkach niezbyt często odwiedzanych przez turystów. To właśnie w Meksyku znajduje się apteka, w której bez recepty można kupić eliksir „na plotkujące sąsiadki” lub „na faceta”, który po zażyciu napoju staje się pokornym barankiem dla swojej wybranki. Ola zdradzi także co wspólnego ma Bóg z jaguarem i opowie w co wierzą Indianie ze stanu Chiapas.

Zobaczcie Meksyk oczami Oli – dziennikarki, blogerki, autorki książki „Dzieci szóstego słońca”.

PREMIERA: TRAVEL CHANNEL, 25 PAŹDZIERNIKA, CZWARTEK, GODZ. 22:20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *