Sieci kabloweWAŻNE

Jeszcze więcej sportu i męskiej rozrywki w Netii

Netia rozszerzyła ofertę o nowe kanały sportowe i erotyczne. Rozbudowany pakiet „Sport i Emocje” zawiera aż 25 kanałów, w tym aż 21 w HD. Z okazji premiery, wszystkie nowe kanały (np. nSport+, Hustler TV) będą dostępne w tzw. oknie otwartym.

 

Kupując „Sport i Emocje Plus” abonenci uzyskają dostęp do 9 nowych kanałów sportowych i erotycznych w standardzie HD i SD oraz 16 dotychczasowych kanałów pakietu „Sport i Emocje. Z powodu decyzji nadawcy o wycofaniu się z polskiego rynku, z oferty znika natomiast kanał Real Madrit.

W wysokiej rozdzielczości dostępne będę: nSport+, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Adventure, E-SPORT i Motowizja. W jakości SD będą następujące kanały dla dorosłych: Blue Hustler, Hustler TV i Private TV.

„Sport i Emocje Plus” wchodzi do oferty Telewizji Osobistej 23 czerwca br. Przez pierwszy miesiąc od premiery wszystkie nowe kanały z tego pakiety będą dostępne dla wszystkich użytkowników Telewizji Osobistej bez dodatkowych opłat (tzw. okno otwarte).

nSport+ to kanał pozwalający poznać różnorodną ofertę sportową. Dla fanów żużla: na wyłączność PGE Ekstraliga – Najlepsza Żużlowa Liga Świata; futbol na najwyższym poziomie: wybrane mecze UEFA Champions League, UEFA Europa League; a także Liga Mistrzów Piłki Ręcznej EHF oraz PGNiG Superliga, Cavaliada, autorskie magazyny i reportaże.

Adventure jest polskim kanałem telewizyjnym premium o tematyce dokumentalno-przygodowej i rozrywkowej. Program nadaje programy łowieckie, wędkarskie, wspinaczkowe, podróżnicze oraz te, które są poświęcone sportom ekstremalnym, dzikiej przyrodzie i męskim pasjom.

E-SPORT to pierwsza w Polsce telewizja dla graczy nadająca 24 godziny na dobę. Można tam znaleźć transmisje z turniejów, relacje i najważniejsze informacje.
Całodobowa Motowizja oferuje programy motoryzacyjne z różnych kategorii: zarówno te dotyczące legend motoryzacji i klasycznych samochodów, jak i sportów motorowych, tuningu i driftu.

Polsat Sport News HD to kanał o profilu informacyjno-sportowym. W jego ramówce znajdą się serwisy informacyjne i publicystyczne.

Polsat Sport Fight to kanał o boksie i mieszanych sztukach walki. Można na nim oglądać m.in. gale boksu zawodowego HBO i Polsat Boxing Night i gale KSW i MMA Attack.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *