„Jeżdżąca szafa Kasi” ruszyła w Polskę

W miesiącach styczeń – kwiecień 2017 roku kanał TLC znacząco, bo o 60% poprawił swoje udziały w oglądalności rok do roku wśród młodych kobiet z dużych miast (W 16-34, miasta 100k+) . Wysoki wzrost udziałów – 23% nastąpił wśród Kobiet 16-49, z miast 200k+.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
W pierwszych czterech miesiącach utrzymał wysokie wskaźniki dopasowanie w miejskich kobiecych grupa celowych jak: AFF 336 (W 20-34, miasta 200k+ vs. A 16-49) czy AFF 276  (W 16-49 miasta 200k+, vs. A 16-49).
Od piątku, 12 maja, godzina 22.30 „Jeżdżąca szafa Kasi” wyrusza w Polskę ze specjalną misją. Pełna zapału i pozytywnej energii prowadząca program odwiedzi kobiety marzące o stylizacjach, które podkreślą ich charakter i osobowość, a także atuty sylwetek. Kasia przyjrzy się zawartości szaf Polek, zrobi porządki oraz uzupełni o brakujące „must have” każdej kobiecej garderoby. Wszystko po to, aby szybko i łatwo tworzyć modowe zestawienia, w których panie będą czuć się jak w drugiej skórze oraz wyglądać jak milion dolarów. Stylizacje zaproponowane przez Kasię będą odzwierciedleniem tego, co bohaterkom w duszy gra. A co najważniejsze nie będą kosztować fortuny.
Kasia odwiedzi kobiety w ich domach oraz zaprosi do swojego królestwa – „jeżdżącej szafy”, pełnej modowych „perełek”. Piękne dodatki, torebki i buty. To wszystko w połączeniu z rzeczami bohaterek pozwoli stworzyć unikalne stylizacje i tchnąć nowe życie w ich dotychczasową garderobę. Uczestniczkami programu będą typowe kobiety, które za każdym razem kiedy stają przed szafą, nie wiedzą co na siebie włożyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *