MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

JIMEK i Kasia Kowalska z muzyką dla serialu „Motyw” dostępnego tylko w Playerze (wideo)

Odpowiedni klimat serialu, zwłaszcza kryminalnego, tworzy między innymi muzyka. Specjalnie dla nowego serialu „Motyw” muzykę skomponował JIMEK, a piosenkę pt. „Przerwij sen” nagrała Kasia Kowalska. Dźwięków od kompozytora w trailerze można wysłuchać już dziś! Produkcja zadebiutuje w Playerze 12 grudnia.

 

 

 

 

 

Utalentowany JIMEK to kompozytor, dyrygent i producent muzyczny, którego koncerty przyciągają tysiące ludzi. Kasia Kowalska, polska piosenkarka rockowa, to również ikona, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Artyści swoim talentem wsparli produkcję nowego serialu „Motyw” dostępnego tylko w Playerze. JIMEK odpowiedzialny jest za muzykę w serialu oraz skomponowanie czołówki. Piosenkę Kasi Kowalskiej będzie można usłyszeć w jednym z odcinków.

W gorącej nowości TVN i Playera pojawią się także rockowe brzmienia zespołu Magnificent Muttle oraz klimatyczna piosenka nagrana przez jedną z aktorek, Grażynę Sobocińską. Młoda serialowa Luiza Porębska zaśpiewa utwór pt. „Samotność”, stworzony specjalnie na potrzeby produkcji.

 

 

„Motyw” to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie – Luiza, Czarna oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Kiedy w Gdańskiej restauracji dochodzi do strzelaniny, Luiza Porębska (Małgorzata Kożuchowska) oraz jej mąż Marcin „Maks” Porębski (Andrzej Konopka) zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie padają na pracującą w ich restauracji Annę Czarnecką (Agnieszka Grochowska). „Czarna” nie przyznaje się do winy. Sugeruje także, że w zdarzenie uwikłana jest jej szefowa.

Sprawa zostaje przydzielona komisarzowi Pawłowi Szulcowi (Michał Czernecki), śledczemu z dużym doświadczeniem, ale też ogromnymi problemami w życiu prywatnym. Kobiety obwiniają się wzajemnie, a Szulc szybko orientuje się, że cała trójka to znajomi z czasów liceum. Kto więc kłamie i kto miał… motyw? Sprawa, początkowo oczywista, co chwila zmienia tor. Nie wystarczy odpowiedzieć na pytanie, kto strzelał. Aby rozwiązać zagadkę, trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice.

Producentem serialu jest DGA Studio, Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński na zlecenie dla TVN. Na antenie „Motyw” zadebiutuje wiosną 2020.

Czołówka w wykonaniu JIMKA do obejrzenia na Instagramie serialu:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *