Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków oceniają styl Agnieszki Kaczorowskiej i Marcina Millera

W najbliższym odcinku programu „Gwiazdy Na Dywaniku” Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków zajmą się stylizacjami gwiazd. Rozmawiać będą m.in. o Joannie Racewicz, Marcinie Cejrowskim, Lidii Popiel, czy Natalii Janoszek. Prowadzący pod lupę wezmą również stylizacje gwiazd, które uświetniły swoją obecnością wielki koncert „Roztańczony PGE Narodowy”. Joanna i Tomasz ocenią styl Agnieszki Kaczorowskiej:

 

Joanna Horodyńska Nie jest to absolutnie moja estetyka. Nie jest to estetyka często pojawiająca się na ściankach jeśli chodzi o Agnieszkę, bo ona woli takie złe sukienki, a ta jest nawet dobra…Ja w ogóle nie wiem jak ona doszła do miejsca, w którym jest. Ktoś ją prowadził?

Tomasz JacykówRzeczywiście jakby taka choroba ją spotkała, że się ‘zakudłaciło’ oko, bo ma i dół na bogato, ma za dużo włosów…Jest bardzo dobrze nawet z tym ‘zakudłaconym’ okiem.

Prowadzący podejmą się również oceny męskiego stylu na przykładzie Marcina Millera, lidera zespołu BOYS:

Tomasz JacykówTaki garnitur z takimi suwakami sam bym ewentualnie założył. Wszystko mi się zgadza i te białe buty i te spodnie dresowe, które są ze ściągaczami i to, że ten garnitur jest szary, ale jak człowiek się przygląda to widać, że tam jest pięciolinia, co jest dowcipne. Oczywiście, że ta koszula zapinana na zatrzaski trochę się kłóci, ale to jest disco polo, więc jakby szlachectwa nie oczekujmy. Mnie się to wszystko podoba.

Kogo jeszcze pochwalą prowadzący, a komu się dostanie? Kto okaże się najlepiej i najgorzej ubraną gwiazdą?

„Gwiazd Na Dywaniku” już dziś na antenie Polsat Cafe o godzinie 22:00

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.